Wczytuję dane...
KOD: 978-83-928776-6-0
Autor: Jerzy M. Łatak
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Aquarius

Wprowadzenie do książki

Córka króla Atlantydy

   Edgar Cayce był bardzo religijnym człowiekiem, czytał codziennie Biblię i tak, jak go nauczano uważał, że reinkarnacja nie istnieje, toteż przestraszony swoim przekazem, obawiał się dalszego udzielania ridingów aby nie ulec siłom zła. Dopiero kiedy odnalazł w Biblii liczne informacje o prawdziwości reinkarnacji, zdecydował się na kolejne przekazy. Zaczęto wówczas pytać uśpionego Caycego o wcześniejsze życia różnych osób. Powstał dzięki temu nowy wspaniały rozdział wiedzy o życiu, czyli tzw. Hfe readings. Od tej chwili Edgar Cayce zaczął ujawniać nieznane nam dzieje minionych cywilizacji ludzkości. Z niezwykłą dokładnością opisywał zdarzenia i ludzi w dawnej Anglii, Francji, Rzymie, Palestynie, Egipcie, a nawet w Atlantydzie. Zapoznając się z ridingami poznajemy także działalność Jezusa, jego rodzinę i przyjaciół. Dowiedzieliśmy się o Esseńczykach i zachowanych zwojach, które odkryto kilka lat po informacji o nich przez Caycego. Dowiedzieliśmy się o istnieniu Atlantydy sprzed wielu tysięcy lat i pozostałych po niej śladach w rejonie Bimini, gdzie aktualnie odnajduje się artefakty dawnej cywilizacji.
   Pomimo iż Atlantyda nie była jedynym tematem przekazów Caycego, to aż około tysiąc pięćset razy opowiada o niej w swych ridingach. Dzięki niemu przekazana została nam ogromna ilość wiedzy o cywilizacyjnych osiągnięciach i działalności różnych postaci tego okresu. W niniejszej książce, dla przybliżenia czytelnikowi zapomnianych przez historię dziejów ujęte zostały w fabułę zdarzenia odnotowane w setkach zachowanych ridingów, w których zawarte są autentyczne imiona osób tam żyjących.
   Z ridingów Caycego możemy wywnioskować, że większość z nas żyła na Atlantydzie oraz w starożytnym Egipcie, dlatego niniejsza powieść może być dla wielu równie dobrze wspomnieniem z dawnych lat.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jerzy M. Łatak

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-928776-6-0

Polecamy