Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2726-4
Autor: Dan Crum
EAN: 9788324627264
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Czemu on Cię okłamuje

  Jeżeli czytasz tę książkę, mogę jedynie założyć, że: (a) zdarzyło Ci się być okłamaną, (b) boisz się, że ktoś Cię okłamuje i/lub (c obawiasz się, że ktoś może Cię okłamać w przyszłości.
  Jeżeli którekolwiek z powyższych stwierdzeń odpowiada Twojej aktualnej sytuacji, mogę powiedzieć tylko jedno: do prawdy trzeba dojść samemu! Zbyt wiele kobiet oczekuje bowiem księcia na białym koniu, który uniesie je do bajkowej krainy, gdzie oboje będą żyli długo i szczęśliwie. Często bywa tak, że kiedy początkowe zauroczenie blednie, lub całkowicie zanika po 20 latach małżeństwa, kobiety wciąż chcą widzieć w swoich mężach owych rycerze w lśniących zbrojach.
  Drogie panie, zdradzę Wam sekret: mężczyźni o tym wiedzą!
  Ba, nie tylko wiedzą, ale wręcz na to liczą.
  Większość mężczyzn, a ściślej mówiąc, większość kłamliwych mężczyzn, wie, że będziecie tak bardzo skupiać się na ich błyszczących butach, grubym portfelu, modnej bródce czy intrygującym sygnecie, że nie zauważycie braku zainteresowania, wyuczonych na pamięć odpowiedzi czy nawet jawnego oszustwa w ich głosie.
  Nie zrozumcie mnie źle. Na świecie jest mnóstwo porządnych mężczyzn, a ucząc się dostrzegać kłamstwa złych ludzi, będziecie w stanie zauważać uczciwość, zainteresowanie, szczerość i współczucie u mężczyzn dobrych. Nietrudno się też domyślić, że umiejętność znalezienia Właściwego Faceta jest bardzo przydatną rzeczą. Podobnie jak dostrzeganie kłamstw, którymi próbuje Was wciągnąć w pułapkę Facet Niewłaściwy.
  Być może to, co mówię, jest brutalne, może podawane przeze mnie przykłady nie nastrajają optymistycznie, a wysnuwane wnioski mogą szokować — Mimo to, postaraj się przyjąć to, co mam Ci do powiedzenia. W końcu najprawdopodobniej kupiłaś tę książkę, bo podejrzewasz, że jesteś okłamywana.
  Czy nie uważasz, że odrzucenie prawdy byłoby w takim układzie jedynie stratą czasu i pieniędzy?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dan Crum

 • Tytuł oryginału: 

  Is He Lying to You?: An Ex-CIA Polygraph Examiner Reveals What Men Don't Want You to Know

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  148x210-A5

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-2726-4

 • Tłumacz: 

  Cezar Matkowski

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...