Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-073-1
Autor: Georg Huber
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788376490731
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Energetyczne oczyszczanie domu z pomocą ziół i aniołów

   W książce Energetyczne oczyszczanie domu znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do uwolnienia domu od dawnych, obciążających energii. Będziesz mógł zastosować kadzidła z określonymi ziołami i żywicami oraz oczyścić swoje mieszkanie za pomocą żywiołów wody, ziemi, ognia i powietrza. Aby tego dokonać, będziesz mógł także otrzymać pomoc świata duchowego, a co najważniejsze — wykorzystać do tego własny umysł.

   Wszyscy jesteśmy zbudowani z energii. Każda substancja jest energią. Wszystko ma swe pole energetyczne i poprzez nie wysyła i otrzymuje informacje. Jest wiele nazw na określenie tego pola. Badający je biolog i autor wielu publikacji, Rupert Sheldrake, nazwał je polem morfogene-tycznym. Najczęściej nazywamy to pole aurą, choć jest ona jedynie jego częścią. Możemy wierzyć w istnienie aury i wymianę energii z otoczeniem. Nawet nauka, przede wszystkim fizyka kwantowa, uznała istnienie pól energetycznych.

  Każde pole jest podatne na wpływy energetyczne. Energie, które wysyłamy, ciągle tworzą nowe pola energetyczne. Każda myśl, każde słowo i każde uczucie tworzy pewne wzorce energetyczne. Gdy generujemy dostatecznie dużo energii, tworzymy z niej pole energetyczne. To dlatego mistrzowie ciągle podkreślają, że nasze myśli i słowa mają moc twórczą.

   Omawiając dalej szkodliwe energie, nie używam określeń „zła” czy „negatywna” energia, ponieważ uważam, że są to niewłaściwe określenia. Na przykład powietrze — nie jest negatywne, może co najwyżej mieć nieprzyjemny zapach albo zawierać mało tlenu. Energię, którą chcielibyśmy oczyścić, będę nazywał „gęstą”. Ta energia rzeczywiście jest gęstsza i cięższa, a jej wibracje są niższe niż wibracje energii świetlistej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Georg Huber

 • Tytuł oryginału: 

  Energetische Hausreinigung - Kräuter und Engel im Einsatz

 • Liczba stron: 

  92

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-073-1

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...