Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7277-060-8
Autor: Maitri Hillebrecht
EAN: 9788372770608
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Astrum

Wprowadzenie do książki

Akupresura całego ciała

  Napisałam książkę Akupresura całego ciała z myślą o ludziach, którzy o akupresurze nie wiedzą nic lub prawie nic. Dlatego bardzo zależało mi na tym, aby wiedzę o samej metodzie oraz o sposobach leczenia przekazać w sposób zrozumiały i przystępny. Zajęłam się przede wszystkim punktami istotnymi w leczeniu lekkich schorzeń oraz chorób dziecięcych. Osoby cierpiące na kompleksowe i ciężkie schorzenia namawiam do tego, aby zwróciły się do doświadczonego akupresurzysty. Jednakże i w tych przypadkach akupresura ma pozytywne działanie, chociażby przez to, że leczeniem obejmuje np. strach czy fobie.    Ponieważ przede wszystkim zajmuje mnie wykazanie energetycznych zależności między chorobami ciała a uczuciami i nastawieniem do życia, w książce Akupresura całego ciała znaleźć można ogólne informacje dotyczące wielu alternatywnych metod samouzdrawiania, jak np. qigong, tai chi czy reiki.
   Jeśli chcesz, Czytelniku, od razu zacząć leczenie akupresurą, powinieneś w pierwszej kolejności przeczytać rozdział Równowaga energetyczna dzięki akupresurze. Znajdziesz tam informacje i wskazówki dotyczące szukania odpowiednich punktów na ciele i sposobów dotykania ciała podczas zabiegu. Również dane na temat czasu trwania zabiegów i liczne wskazówki ogólne ułatwią rozpoczęcie praktykowania akupresury.
   O zależnościach energetycznych, leżących u podstaw akupresury i systemu meridianów, przeczytać można w dwóch pierwszych rozdziałach oraz w rozdziałach Jak meridiany wpływają na nasze samopoczucie i   Jak czakry wpływają na nasze samopoczucie, gdzie opisałam także specyficzne symptomy, które pozwolą na postawienie diagnozy.
   Powoli i stopniowo zgłębiać będziesz, Czytelniku, zasady akupresury. Będziesz zaskoczony zależnościami, które uświadomisz sobie dzięki poznaniu zasad funkcjonowania meridianów i ich związków z czakrami i organami ciała. Pozorne przypadki ułożą Ci się niespodziewanie w całościowy i logiczny obraz. Dzięki spojrzeniu na organizm przez pryzmat energii dochodzić będziesz do zaskakująco prostych i oczywistych rozwiązań, które mogą objawić się tym, że po prostu weźmiesz kogoś w ramiona lub że otoczysz się jakimś konkretnym kolorem czy przygotujesz sobie pachnącą kąpiel z odpowiednim olejkiem aromatycznym.
   Z pewnością nabierzesz chęci do aktywnego zatroszczenia się o własne zdrowie, a także o zdrowie swojej rodziny, przyjaciół i dzieci.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maitri Hillebrecht

 • Tytuł oryginału: 

  Akupressur - der sanfte Weg zum Wohlbefinden

 • Liczba stron: 

  241

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7277-060-8

 • Tłumacz: 

  Urszula Ososko

 • Rok wydania: 

  1996

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...