Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8053-116-1
Autor: Alexander Loyd, Ben Johnson
EAN: 9788380531161
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Kod Uzdrawiania

   W ciągu ostatnich czterdziestu lat jedną z najbardziej popularnych dziedzin rozwoju duchowego, której poświęcono mnóstwo książek, jest dziedzina pozytywnego myślenia, intencji, sposobów radzenia sobie itd. Choć niemal w każdej z tych metod rozwiązywania problemów tkwi element prawdy, to brakuje w nich czegoś ważnego. Już pisałem o biblioteczce z poradnikami i książkami z dziedziny psychologii w naszym salonie. Można w niej znaleźć książki niemal każdego popularnego autora z tej dziedziny, jaki przyjdzie ci na myśl. Co więcej, Tracey, jako perfekcjonistka, wypróbowała każdy sposób, technikę lub zalecenie dotyczące uzdrawiania, a mimo to ciągle miała depresję.
   Może ci się wydawać, że to odosobniona sytuacja. Jednakże w trakcie tych wszystkich lat, kiedy prowadziłem prywatną praktykę i byłem terapeutą, nieoficjalnie przeprowadzałem ankietę wśród swoich pacjentów, by zbadać tę kwestię.    Skala ich problemów była ogromna: od poważnych chorób fizycznych do poważnych chorób psychicznych, od problemów w związku po różnego rodzaju uzależnienia.
   Zadawałem moim pacjentom dwa pytania. Pierwsze brzmiało: „Co powinieneś robić inaczej, jeśli chodzi o twój problem?”. Spośród kilkuset osób, które o to pytałem, tylko dwie nie znały prawidłowej odpowiedzi. Jedną z nich był schizofrenik, a drugą zbuntowany nastolatek (jestem pewien, że znał właściwą odpowiedź, ale nie zamierzał się przyznawać).
   Drugie pytanie brzmiało: „Dlaczego tego nie robisz?”. Odpowiedzi dzieliły się na dwie kategorie: „Nie wiem” oraz „Nie potrafię”. Wszyscy ci ludzie - powtarzam, wszyscy ci ludzie - starali się, jak tylko mogli, aby pokonać swój problem - robili to cały czas albo przynajmniej kiedyś w przeszłości bardzo się starali, ale w końcu stracili nadzieję. To spostrzeżenie nie jest odkrywcze. Każdy dobry terapeuta lub doradca to potwierdzi.
   Dlaczego zatem te książki, techniki i metody, warte w sumie wiele milionów dolarów, najwyraźniej nie są skuteczne w odniesieniu do osób, które desperacko poszukują pomocy? Jak w wypadku większości prawd, odpowiedź jest bardzo prosta. Żadna z tych rzeczy nie jest w stanie uzdrowić źródła problemu. Jaki mam na to dowód? Gdyby była w stanie, problemy już byłyby uzdrowione - nie tylko w kilku przypadkach, ale w ogóle: konsekwentnie i w sposób przewidywalny, i to zarówno w odniesieniu do chorób fizycznych, jak i problemów niefizycznych.
   Skąd wiem, że to w ogóle jest możliwe? Przede wszystkim, zgodnie z teorią i wynikami badań, tym, co powinno nastąpić, jest całkowite uzdrowienie (przypomnij sobie Sekrety nr 1, 2 i 3), choć z historycznego punktu widzenia nie mieliśmy sposobów na realizację tego zadania. Co ważniejsze, właśnie takie jest nasze doświadczenie z Kodami Uzdrawiania od czasu ich odkrycia wiosną 2001 roku.
   W rozdziale drugim przeczytałeś relacje kilku osób, które zostały uzdrowione. Poniżej zamieszczamy ich więcej, aby pokazać ci, co jest możliwe. Autorzy tych relacji sami je nam przysłali, nie prosiliśmy ich o to; historie pochodzą z kilku ostatnich ośmiu czy dziesięciu lat od osób z pięćdziesięciu stanów i dziewięćdziesięciu krajów, których życie się zmieniło. Jeśli w pewnej chwili poczujesz, że jesteś gotów przejść do tej części rozdziału, gdzie opisane jest „co” i „jak”, po prostu przejdź do strony 221. Zanim jednak to zrobisz, gorąco polecamy ci, abyś przynajmniej przejrzał kilka kolejnych stron. Dlaczego? To są relacje zwykłych ludzi, takich jak ty, mężczyzn i kobiet, młodych i starych, zdrowych i chorych, pełnych nadziei i jej pozbawionych - wszystkich ludzi, którzy poszukiwali, tak jak ty poszukujesz (bo inaczej nie czytałbyś książki Kod Uzdrawiania). Otrzymaliśmy nawet relacje dotyczące cudownego uzdrowienia zwierząt. Mamy nadzieję, że podczas lektury kilku kolejnych stron odnajdziesz siebie i że da ci to asumpt, abyś podjął działanie, zanim minie kolejny dzień, którego nie da się już odzyskać.
    A przy okazji, jak to zauważyłeś, w książce Kod Uzdrawiania piszemy o: „Kodach Uzdrawiania” lub „Kodzie Uzdrawiania” (liczba pojedyncza lub mnoga). Kody Uzdrawiania to system, w którym stosuje się określone Kody w odniesieniu do określonych problemów obejmujących wszelkie kwestie, jakie tylko przyjdą ci na myśl. Kod Uzdrawiania to jeden uniwersalny Kod Uzdrawiania, który - jak odkryliśmy w trakcie wielu lat testów - działa niemal na każdego i prawie na każdy problem. Oba opierają się na tej samej procedurze i oba odnoszą się do problemów serca. Poniższe relacje pochodzą od osób, które stosowały albo cały system, albo Kod Uzdrawiania opisany w książce Kod Uzdrawiania.

   Dr Alexander Loyd uzyskał doktorat z medycyny naturopatycznej i psychologii. Wcześniej przez dziesięć lat pracował jako pastor. Dr Loyd odnosił sukcesy, prowadząc własną praktykę jako terapeuta, a później także jako lekarz medycyny alternatywnej. Przez dwanaście lat podróżował po świecie w poszukiwaniu skutecznej terapii na depresję kliniczną swojej żony Tracey. Poszukiwania dr. Loyda doprowadziły go do poznania różnych technik, dzięki którym można było wyeliminować objawy depresji i innych chorób, ale nie było to trwałe wyleczenie. Dr Loyd następnie poświęcił się zgłębianiu zagadnienia energii i fizyki kwantowej.
   Wiosną 2001 roku odkrył prosty, fizyczny mechanizm eliminujący z organizmu stres poprzez usunięcie jego źródła. To on, ku zdumieniu i zachwytowi dr. Loyda, szybko wyleczył Tracey z depresji. Przez kolejne półtora roku dr Loyd potwierdzał skuteczność tego mechanizmu za pomocą badań zmienności rytmu zatokowego: najnowszego testu diagnostycznego mierzącego poziom stresu w autonomicznym układzie nerwowym. W 86% przypadków stres znikał w ciągu dwudziestu minut. Przed badaniami dr. Loyda udokumentowano, że w wypadku każdej innej metody potrzeba było co najmniej sześciu tygodni, aby na trwałe zrównoważyć autonomiczny układ nerwowy, jak wynika z dostępnej literatury obejmującej ostatnie trzydzieści lat.
   Opierając się na swoim odkryciu, dr Loyd założył Kody Uzdrawiania®, firmę zajmującą się naturalnymi metodami leczenia na całym świecie. Po dziś dzień tysiące pacjentów w pięćdziesięciu stanach i dziewięćdziesięciu krajach informowało o uzdrowieniu z chorób poprzez aktywowanie za pomocą Kodów Uzdrawiania mechanizmu, który uwalnia z organizmu stres. Ta technika jest nieinwazyjna, niczego nie trzeba zażywać i nie trzeba stosować ani diety, ani ćwiczeń fizycznych. Dr Loyd przeszkolił ponad dwustu trenerów, którzy pracują z pacjentami przez telefon, udzielają im prostych wskazówek, jak wykonać tę naturalną technikę.
   Dr Loyd mieszka w Tennessee ze swoją żoną Hope (Tracey) i dwójką ich synów: Harrym i Georgeem.

   Dr Ben Johnson mieszka w Georgii ze swoją żoną i siedmiorgiem dzieci. Jest lekarzem medycyny komplementarnej i naturalnej. Przez siedem lat był dyrektorem klinicznym Immune Recove-ry Clinic w Atlancie w Georgii. Zrezygnował z tej funkcji w październiku 2004 roku, aby zająć się wyłącznie Kodami Uzdrawiania po tym, jak dzięki nim on sam wyleczył się z choroby Lou Gehri-ga. Nigdy wcześniej dr Johnson nie miał styczności z metodą, która umożliwiała przywrócenie równowagi w autonomicznym układzie nerwowym w kilka minut, dzięki czemu w organizmie może zacząć się naturalny proces uzdrawiania. Obecnie dr Johnson wygłasza na całym świecie wykłady o Kodach Uzdrawiania i ich działaniu. Był jedynym lekarzem, który wystąpił w popularnym filmie Sekret.
   Dr Johnson służył w armii podczas wojny w Wietnamie, a potem przez wiele lat był lekarzem medycyny lotniczej w rezerwie. Pełnił też funkcję starszego specjalisty medycyny sądowej dla FAA przez dwanaście lat. Specjalizuje się w leczeniu raka i większość swojego czasu poświęca na badania i opracowywanie metod leczenia dla swoich pacjentów cierpiących na tę chorobę. Dr Johnson zdobył pierwszy stopień lekarski jako lekarz osteopata na University of Health Science, w Kansas City w Missouri; doktorat z medycyny zrobił na University of Science, Arts and Technology w Montserrat, West Indies, a doktorat z medycyny naturalnej na United States School of Naturopathy w Waszyngtonie D.C.
   Jest dyrektorem wykonawczym w Biopharmika, Inc. W wolnym czasie dr Johson pilotuje helikoptery oraz stałopłaty.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Alexander Loyd, Ben Johnson

 • Tytuł oryginału: 

  The Healing Code

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  140x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8053-116-1

 • Tłumacz: 

  Boniszewska Anna

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...