Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7554-325-4
Autor: Mantak Chia, Rachel Carlton Abrams
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Wprowadzenie do książki

Kobieta multiorgazmiczna

  Ta książka poprowadzi was w podróż, podczas której odkryjecie seksualną moc i rozkosz, a także nauczycie się, jak dzięki nim odmienić swoje życie.
   W rozdziale l opracujecie swój osobisty plan satysfakcji seksualnej - dzięki niemu będziecie mogły się skupić na tych technikach i ćwiczeniach, które są wam najbardziej potrzebne. W rozdziale 2 i 3 dowiecie się, jak pielęgnować pożądanie i równoważyć energię. W rozdziale 4 i 5 zobaczycie, co uniemożliwia wam przeżycie pełnej rozkoszy podczas orgazmów, nauczycie się też skutecznych technik łatwego i częstego osiągania orgazmu. W rozdziałach 6 i 7 pokażę, jak rozszerzyć zwykłe orgazmy na całe ciało, a następnie za pomocą oddechu wydłużyć je i zamienić w intensywne orgazmy wielokrotne. I wreszcie w rozdziałach 8 i 9 opowiem o tym, jak utrzymać sprawność seksualną przez całe życie oraz jak wykorzystać ją do rozwoju emocjonalnego i duchowego.
   Żeby rozwinąć w sobie zdolność przeżywania orgazmów wielokrotnych, trzeba najpierw przyjrzeć się swojej energii seksualnej i anatomii przyjemności. Energię seksualną rozumiem jako pożądanie, namiętność albo libido, jak mawiają niektórzy lekarze. Im więcej masz w sobie energii seksualnej albo
pożądania, tym łatwiej osiągniesz orgazm. Taoizm mówi, że energia seksualna to największe źródło naszej energii życiowej qi, od której zależą nasze zdrowie i nasz sposób zarabiania na życie. Jeśli większość twojej energii qi pochłaniają praca, obowiązki domowe, stres związany z brakiem pieniędzy, problemy zdrowotne albo nałogi, trudno ci będzie wykrzesać jej jeszcze tyle, ile potrzeba do uprawiania satysfakcjonującego seksu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mantak Chia, Rachel Carlton Abrams

 • Tytuł oryginału: 

  The Multi-Orgasmic Woman: Sexual Secrets Every Woman Should Know

 • Liczba stron: 

  308

 • Wymiary: 

  150x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7554-325-4

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Smoleńska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...