Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-315-8
Autor: Doreen Virtue
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Królestwa ziemskich aniołów

    Książka Earth Angels (Ziemskie Anioły) została po raz pierwszy wydana w 2002 roku i odtąd miałam okazję rozmawiać z wieloma ludźmi na temat zawartego w niej materiału. Podczas swoich kursów dokładnie omawiam królestwa, a nawet pomagam słuchaczom odkrywać, z którego królestwa pochodzą. Dzięki temu zyskałam dodatkowe informacje o nowych królestwach.
   Kiedy po raz pierwszy zaczęłam nauczać o królestwach Ziemskich Aniołów, odkryłam, że niektórzy nie potrafią odnaleźć się w tej dziedzinie. Najpierw uznałam, że te osoby to „Nowicjusze”, „Zmienno-kształtni” albo „Dusze Ewoluujące”, to znaczy, że doświadczyły wielu różnych królestw i nie umieją utożsamić się z jednym. Wreszcie uświadomiłam sobie, że należą do nowych, wcześniej nieodkrytych królestw. Kiedy zaczęliśmy je odkrywać, wszystko zaczęło do siebie pasować, wynik studiów nad nowymi królestwami stanowi treść niniejszej publikacji. Odkryłam też dodatkowe informacje na temat królestw opisanych już w poprzednim wydaniu.
   Książka zawiera częściowo materiały z pierwszego wydania, modlę się jednak i taką mam intencję, żeby czytelnik odnalazł tu nową głębię informacji, które odkryte zostały później.
   Uważam, że pewne królestwa wciąż pozostają znane i że doczekają się odkrycia w nadchodzących latach. Zatem mile widziane będą listy i wszelki wkład, jaki każdy z was może wnieść w to zagadnienie.

   Wszystkie opisane historie są prawdziwe, a osoby, których relacje zostały tu zamieszczone, udzieliły mi pisemnego zezwolenia na ich publikację. Imiona również są prawdziwe, z wyjątkiem trzech osób, które wolały wystąpić pod pseudonimami i dwóch innych, które zgodziły się ujawnić wyłącznie swoje inicjały. Wszystkim jestem bardzo wdzięczna za to, że opowiedzieli mi swoje historie, wzbogacając nas w ten sposób swoimi doświadczeniami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Realms of the earth angels : more information on incarnated angels, elementals, wizards, and other lightworkers

 • Liczba stron: 

  183

 • Wymiary: 

  120x165

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-315-8

 • Tłumacz: 

  Małgorzata Waś

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...