Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-217-0
Autor: Karen Frazier
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wzmocnij energię, odzyskaj zdrowie, uwolnij się od stresu, przyciągnij szczęście oraz pieniądze

   Kryształy kształtują się w głębokich warstwach ziemi przez setki, tysiące a nawet miliony lat. Dlatego też wiele osób uważa, że zawierają w sobie wrodzoną, niezmienną moc energetyczną. Kryształy wytworzone w laboratorium powstają szybko i nie czerpią energii z ziemi, co nie oznacza jednak, że nie mają własnej wibracji ani struktury krystalicznej, która przechowuje energię, chociaż niektórzy czują, że ich energia nie jest już tak czysta. Należy jednak pamiętać, że korzystając z jakiegokolwiek kryształu zmieniamy jego energię, już nawet przy pierwszym użyciu. Aby wybrać odpowiedni dla siebie kryształ, weź różne kamienie do ręki i zwróć uwagę na swoje odczucia, które podpowiedzą ci, jakiej energii obecnie potrzebujesz.

   Kryształy to obiekty naturalne pochodzące z ziemi. Prawdziwy kryształ ma określony układ cząsteczek, który tworzy unikalną sieć krystaliczną nazywaną układem krystalograficznym. Wśród kryształów leczniczych wyróżniamy sześć rodzajów takich układów (patrz następna strona). Istnieją jeszcze tak zwane kamienie amorficzne, które, technicznie rzecz biorąc, nie są kryształami, ponieważ nie mają wewnętrznej struktury krystalicznej. Do tych ostatnich należy bursztyn, obsydian, opal i tektyty. Wszystkie mają swoje wyjątkowe właściwości.

   Około czterdziestu lat temu techniki uzdrawiania za pomocą kamieni powróciły do łask i wciąż zyskują na popularności. We współczesnym świecie nauki wielu ludziom trudno zrozumieć, jak to się dzieje, że „jakaś skała” może uzdrawiać. Odpowiedź leży w wibracji energetycznej kamieni, która oddziałuje w określony sposób na pole energetyczne otoczenia, w tym na pole człowieka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Karen Frazier

 • Tytuł oryginału: 

  Crystals for Beginners: The Guide to Get Started with the Healing Power of Crystals

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-217-0

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...