Numerologia Systemy Numerologiczne
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-313-4
Autor: Henryk Rekus
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Numerologia. Systemy numerologiczne

   Chociaż człowiek zbadał i przekroczył wiele granic, poznał ciało i udał się w Kosmos, nadal nie rozumie siebie i innych. Cała nauka i spisana w niej wiedza nie wystarczą, aby to zgłębić. Ciągle jesteśmy zaskakiwani swoimi zachowaniami, postawą bliźnich i współpracowników. Nie potrafimy pokonać trudności i zachowywać status quo. Walczymy o przetrwanie związków, własnych posad i zebranych bogactw. Życie zmusza nas do różnych zachowań i wywraca nasze wzniosłe plany.
   Artyści objawiają nam duszę, księża prawią kazania, naukowcy łudzą mirażami. Dokąd zmierza ten niezwykły świat? Kim są ludzie? Czy coś czynią?...
   Na te i inne pytania nie ma odpowiedzi. Znają je tylko nieliczni (obłaskawieni przez Los). Kluczem do ich zrozumienia jest numerologia i astrologia.
    Oprócz znanych nam europejskich systemów numerologiczno-astrologicznych istnieją inne, pozaeuropejskie systemy numerologiczno-astrologiczne, związane z innymi kulturami i tradycjami. Do najbardziej znanych należą numerologiczno-astrologiczne systemy Chin, Indii, Bliskiego Wschodu, Egiptu i obu Ameryk.
   Nie sposób przedstawić wszystkich tych systemów (są zresztą do siebie trochę podobne); omówię więc najważniejsze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Henryk Rekus

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  165x245

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7377-313-4

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...