W kręgu aniołów
Wczytuję dane...
KOD: 83-87025-13-5
Autor: David Lewson
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
Wydawca: Medium

   Książka W kręgu aniołów obfituje w afirmacje, inwokacje, medytacje, wizualizacje i praktyczne ćwiczenia, które mają ci pomóc, abyś gotów był na przyjęcie wskazówek, interwencji i wsparcia od aniołów. Wszystkie techniki są proste, a przy tym zawierają w sobie ogromną moc, gdyż pozwalają ci się skupić na zasobach twojego umysłu i wykorzystać je do osiągnięcia pożądanych celów. Mają one uaktywniać twoją wyobraźnię, modyfikować postawę i wyjaśniać intencję, tak by anioły mogły z tobą współpracować w sposób zarówno odpowiadający twoim potrzebom, jak i harmonizujący z podstawowym charakterem anielskiej interwencji. Przypomina to nieco nastrajanie radia na daną częstotliwość, by uzyskać najwyraźniejszy odbiór i czerpać jak największą przyjemność ze słuchania ulubionej muzyki.
   Chociaż proponowane techniki specjalnie opracowano w celu skontaktowania cię z aniołami, sam zdecyduj, czyje zaakceptować i czy ci odpowiadają.
   Każdy człowiek obdarzony jest innym umysłem i inną wyobraźnią. Nasze umysły mimo łączących je podobieństw mają indywidualną moc twórczą; każdy z nas posługuje się wyjątkowym stylem myślenia, uczenia się i porozumiewania. Najważniejsza dla osiągnięcia sukcesu jest twoja intencja oraz pragnienie nawiązania kontaktu z aniołami. Aby ci pomóc, zamieszczam dalej wskazania, jak korzystać z technik pozytywnego myślenia. Czytelnicy, którzy chcą szerzej poznać moc pozytywnego myślenia, znajdą więcej informacji w moich książkach Principles of Self-healing i I See Myself in Perfect Health - Your Essential Guide to Self-healing.

POŻYTEK Z AFIRMACJII INWOKACJI

   Posługiwanie się technikami pozytywnego myślenia w celach zdrowotnych, do rozwoju osobistego, duchowego i dla uzyskania ogólnego dobrego samopoczucia nie jest koncepcją nową. Już od stuleci wiele osób uświadamiało sobie siłę słów i pozytywnych obrazów mentalnych. W ostatnich czasach poradniki z tej dziedziny z powodzeniem budziły w ludziach wciąż rosnące pragnienie, żeby nauczyć się czegoś więcej na temat mocy umysłu i zyskać wyższą świadomość swoich wewnętrznych sił, tak aby - dzięki owym technikom - można było zmieniać własne życie. W wielu terapiach wspomagających wykorzystywało się z dobrym skutkiem siłę woli i wyobraźni równocześnie ze sztuką uzdrawiania za pomocą fizykoterapii, ziół oraz aury i w gruncie rzeczy niektórzy praktycy konwencjonalnej medycyny alopatycznej także zaczynają dostrzegać, że pozytywne myślenie sprzyja szybszemu dochodzeniu do zdrowia. W miejscach pracy wielu szefów coraz chętniej szkoli personel, aby ukierunkowywał się na osiąganie sukcesów, aczkolwiek techniki pozytywnego myślenia łączy się z nauczaniem sztuki porozumiewania się i skutecznego zarządzania.
    W książce W kręgu aniołów zamieściłem zbiór pożytecznych afirmacji i inwokacji. Są to śmiałe, pogodne, pozytywne oświadczenia lub idee, z których można korzystać, aby zmienić postawę psychiczną, łatwiej uzyskiwać wskazówki od aniołów i wspomóc proces uzdrawiania umysłowego, emocjonalnego czy duchowego. Afirmacja jest po prostu narzędziem, które może przestawić umysł tak, by myślał w sposób bardziej pozytywny, konstruktywny i dający chęć do życia. Inwokacja jest deklaracją lub modlitwą, która ma moc przyciągania do nas pewnych energii lub bytów. Pozytywne oświadczenie zawierające anielską intencję może pełnić funkcję zarówno afirmacji, jak i inwokacji. Może ono skierować umysł na takie tory, aby stał się dostępny dla aniołów chcących udzielić nam wsparcia, a także przyciągnął do nas ich interwencję. W każdym przypadku, jeśli stosujemy je regularnie, pomoże nam to wzmocnić kontakt z królestwem aniołów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Lewson

 • Tytuł oryginału: 

  Company of Angels

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87025-13-5

 • Tłumacz: 

  Wanda Grajkowska

 • Rok wydania: 

  2001

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...