Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8252-444-4
Autor: Robert Greene
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382524444
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Czarna Owca

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Sztuka uwodzenia Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji
Księgarnia Łódź
1x 48 praw władzyJak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi
Księgarnia Łódź
1x 33 strategie wojny. Jak pokonać rywali i odnieść sukces

Pakiet trzech książek

33 strategie wojny Jak pokonać rywali i odnieść sukces

3 strategie wojny to kompleksowy przewodnik po zasadach rywalizacji we wszystkich sferach życia. Odwołuje się do głębokich ponadczasowych doświadczeń i jest bogato ilustrowany przykładami z historii, czasem świadczącymi o geniuszu, niekiedy o szaleństwie. Bohaterami są m.in. Napoleon, Margaret Thatcher, zuluski wódz Czaka, lord Nelson, Hannibal i Ulysses S. Grant, a także przedsiębiorcy, samuraje i dyplomaci.

48 praw władzy
Trzy tysiące lat historii władzy skondensowanych w surowej esencji czterdziestu ośmiu praw. Synteza filozofii Machiavelliego, Sun-Tsu, Carla von Clausewitza i innych wielkich myślicieli. Czy nam się to podoba, czy nie, każde z tych praw znajduje zastosowanie w życiu. Poparte taktykami królowej Elżbiety I, Henry’ego Kissingera, czy innych wpływowych postaci lub ofiar władzy, zafascynują każdego, kto jest zainteresowany przejęciem kontroli..

Sztuka uwodzenia
W tej bestsellerowej książce Robert Greene prezentuje zasady i metody sztuki uwodzenia. Poznasz strategię i manewry, które pomogą ci roztaczać czar i dodadzą twojej sztuce uwodzenia finezji. Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która – jak pokazuje historia – często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, czy zniewolenia wielkich umysłów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Greene

 • Liczba stron: 

  208, 216, 216

 • Wymiary: 

  135x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Tłumacz: 

  Tomasz Wyżyński, Paweł Luboński, Krzysztof Drozdowski

 • Rok wydania: 

  2022-2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...