Obudź w sobie olbrzyma
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67107-08-2
Autor: Anthony Robbins
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788367107082
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Obudź w sobie olbrzyma

   Napisałem książkę Obudź w sobie olbrzyma z jednego powodu: chciałem, aby była sygnałem rozbudzającym wszystkich tych, którzy chcą żyć i korzystać z danej im przez Boga siły. Zawiera ona pomysły i sposoby, które pomogą ci spowodować konkretne, wymierne i długotrwałe zmiany w tobie samym i innych.
   Jestem bowiem przekonany, że wiem, kim naprawdę jesteś. Wierzę, że ty i ja stanowimy pokrewne dusze. Pragnienie rozwoju doprowadziło cię do  książki Obudź w sobie olbrzyma. Wiodła cię do niej niewidzialna siła. Wiem, że chcesz od życia więcej, bez względu na to, na jakim jego etapie w tej chwili się znajdujesz. Nieważne, jak dobrze szło ci dotychczas, nieważne, jakie stoją przed tobą zadania! Gdzieś głęboko w tobie tkwi przekonanie, że twoje życiowe doświadczenie może być bogatsze, niż jest, i że będzie bogatsze! Twoim przeznaczeniem jest własna niepowtarzalna wielkość, czy ma to być kariera zawodowa, uczenie innych, robienie interesów czy też rodzicielstwo. Co ważniejsze, nie tylko w to wierzysz, ale już przystąpiłeś do działania.    
   Zacząłeś od kupienia książki Obudź w sobie olbrzyma, ale teraz robisz coś o wiele cenniejszego - czytasz ją! Ze statystyki wynika, że zaledwie dziesięć procent nabywców książek kontynuuje lekturę powyżej pierwszego rozdziału. Cóż za nieprawdopodobna strata! Trzymasz w ręku książkę, która może wprowadzić do twojego życia wielkie zmiany. Nie jesteś oczywiście typem człowieka, który oszukiwałby sam siebie, czytając po łebkach. Konsekwentnie wykorzystując każdy z rozdziałów tej książki, zwiększysz swoje możliwości jak najlepszego spożytkowania tkwiących w tobie potencjałów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anthony Robbins

 • Tytuł oryginału: 

  Awaken the Giant Within

 • Liczba stron: 

  690

 • Wymiary: 

  125x180

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60652-52-7

 • Tłumacz: 

  Paweł Cichawa

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...