Pokonaj Cienie Przeszłości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-398-1
Autor: Kazimiera Sokołowska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Pokonaj cienie przeszłości

  Czy marzysz co rano o tym, żeby dzień skończył się jak najszybciej? Wydaje Ci się, że wszyscy wokół są wrogo nastawieni do Ciebie? Czujesz, że nic nie sprawia Ci radości? Czy wiesz, że mogą to być objawy depresji? Niewykluczone, że jest ona spowodowana także trudnymi przeżyciami z dzieciństwa, które rzutują na Twoje dzisiejsze życie.

   Podobnie czuła się autorka. Pokazała jednak, że hartem ducha i konsekwencją jesteśmy w stanie pokonać wszystkie problemy wynikające być może z traumatycznej przeszłości. W tej książce udokumentowała zapis przemiany z osoby wiecznie nieszczęśliwej i pełnej frustracji, w człowieka cieszącego się każdą chwilą. Możesz zaobserwować stopniowy postęp w walce z depresją i nerwicą, jaki Kazimiera Sokołowska doświadczyła dzięki technikom samodzielnej terapii.

   Czy chcesz już dziś dołączyć do grona osób szczęśliwych?

   Wystarczy, że zastosujesz niezawodne i przede wszystkim sprawdzone techniki terapeutyczne, które pozwolą zrzucić jarzmo Twojej przeszłości. Szybko odczujesz znaczną poprawę samopoczucia, a lęki czy fobie bezpowrotnie znikną. Dowiesz się także, jak uniknąć błędów wychowawczych, by Twoje dziecko nie miało podobnych problemów.

   Pozwól przeszłości odejść i przywitaj nowe życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kazimiera Sokołowska

 • Liczba stron: 

  120

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-398-1

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...