Ścieżka Posłańca Światła
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-926167-8-8
Autor: Doreen Virtue
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Ścieżka Posłańca Światła

W Nieskończoności Życia, w której wszyscy jesteśmy, wszystko jest doskonałe, pełne i kompletne. To jest prawda naszego istnienia. Urodziliśmy się znając ją. Jednakże wielu z nas o niej zapomniało. Być może zostaliśmy wychowani przez rodziców, którzy nauczyli nas patrzeć na życie spojrzeniem pełnym lęku. Strach może sięgać wielu pokoleń wstecz. Nasi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie także mogli stracić tę prawdę. Gdy wychowują nas ludzie pełni lęku, łatwo tracimy kontakt z esencją, którą w rzeczywistości jesteśmy. Szczerze wierzę w to, że jesteśmy Boskim Wspaniałym Przejawem Życia z nieograniczonymi możliwościami. Mamy talenty i zdolności, których nie zdążyliśmy jeszcze nawet w sobie odkryć.
Umiejętność uzdrawiania jest nieodłączną częścią każdego z nas. Jest to proces całkowicie normalny i naturalny. Niektórzy ludzie mówią o „nakładaniu rąk", jak gdyby było to coś niezwykłego i nienormalnego. Jednakże każdy z nas, gdy zrani się w jakąś część ciała, natychmiast kładzie tam ręce - by lepiej się poczuć. Każdy tak robi, bo to jest naturalne i normalne. Powinniśmy spojrzeć na wszystkie formy uzdrawiania właśnie w taki sposób. Jeśli czujesz się „wezwany" do zastosowania jakiejkolwiek formy uzdrawiania, a nawet odczytów mediumicznych, wiedz, że posiadasz niezbędne składniki, by być w tym biegłym. Chciałabym zachęcić wszystkich, którzy chcieliby być uzdrowicielami/mediami, by podążyli za swoimi marzeniami i nauczyli się wszystkiego, czego tylko mogą, na temat uzdrawiania.
Nasze myśli są tak potężne, że tworzą okoliczności naszego życia. Sposób, w jaki myślimy o samych sobie, o innych i o życiu ma kolosalny wpływ na sposób, w jaki żyjemy. To, co dajemy, wraca do nas — zawsze. Dlatego jeśli chcemy żyć w harmonii i dobrobycie, musimy stale utrzymywać w naszej mentalnej atmosferze harmonijne, pełne miłości myśli. Nigdy nie będziemy w stanie pomóc w uzdrawianiu tej planety, jeśli będziemy krytykować i piętnować innych ludzi, miejsca czy zdarzenia. By być prawdziwymi uzdrowicielami, musimy skupić naszą mentalną energię na dostrzeganiu pozytywów, nawet jeśli realia pokazują nam co innego.
Za każdym razem, gdy słyszę o członku gangu, kryminaliście, nieuczciwym polityku, narkotykowym bossie, dyktatorze albo kimkolwiek innym, kto jest przyczyną bólu na świecie, błogosławię go Boską Miłością, bo wiem, że w każdym z nich jest całe dobro, które jest też w każdym z nas. Wszyscy oni mają zdolność do natychmiastowego zwrócenia się w kierunku tej części z nich. Gdy słyszę o kryzysie albo katastrofie, natychmiast wysyłam w to miejsce miłość i uzdrawiającą energię. Codziennie wizualizuję sobie świat jako harmonijny i zdrowy, pełen jedzenia, schronienia i ubrania dla każdego. Widzę każdego człowieka zajmującego się czymś znaczącym i osiągającym wystarczające dochody. Wizualizuję sobie harmonię w rodzinach i pomiędzy narodami. Używam mojego ducha, by wnieść w atmosferę tak dużo pozytywnej energii, ile tylko potrafię. Wszyscy możemy mieć swój udział w uzdrawianiu świata poprzez naszą zbiorową świadomość.
Jeśli czujesz, że jesteś zbyt mało znaczący, by uzdrawiać, pamiętaj proszę, że naszym źródłem uzdrawiającej mocy jest nasza prawdziwa istota i Bóg. Pewność siebie nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem. Wszyscy polegamy na tym, że pomoże nam wyższa moc. Gdy się z nią łączymy, mogą dokonywać się cuda. „Ścieżka Posłańca Światła", napisana z miłością przez Doreen Virtue, zainspiruje i umocni wszystkich nas znajdujących się na drodze uzdrawiania.

Louise L. Hay


   Posłańcy światła są tymi, którzy, zanim się urodzili, dobrowolnie zgłosili się, by pomóc w uzdrowieniu i oczyszczeniu z efektów strachu planety i jej mieszkańców. Każdy posłaniec światła jest tu w świętym celu. Jednakże bardzo często, skupione na materialnych dobrach życie na ziemi, wywołuje u nich rodzaj amnezji. Zapominają o swojej boskiej, doskonałej tożsamości oraz cudownych możliwościach niesienia pomocy planecie i wszystkim żywym istotom. Gdy posłaniec światła straci świadomość swojej prawdziwej tożsamości i celu, czuje się zagubiony i przestraszony.

Jesteś posłańcem światła, jeśli:

czujesz się powołany do leczenia innych;
chcesz rozwiązać światowe problemy ludności i środowiska;
wierzysz, że duchowe sposoby mogą uzdrowić każdą sytuację;
miałeś mistyczne doświadczenia, takie jak przewidywanie przyszłości czy spotkania z aniołami;
spotkały cię ciężkie życiowe doświadczenia, które odsłoniły wiedzę o twojej boskiej doskonałości;
chcesz uzdrowić swoje życie, jako pierwszy krok na drodze do uzdrowienia świata;
czujesz powołanie do pisania, uczenia lub doradzania odnośnie własnych doświadczeń z uzdrawianiem;
wiesz, że jesteś tu w wyższym celu, nawet jeśli nie jesteś pewien, co to jest i jak go wypełnić.

   Na całej naszej planecie, właśnie teraz posłańcy światła budzą się, by przypomnieć sobie dlaczego przybyli na ziemię. Słyszą wewnętrzne wołanie, którego nie da się zignorować. To wezwanie mówi, że nadszedł czas, by przestać gonić za materialnymi marzeniami i wziąć się do pracy.
   Wielu posłańców światła odkrywa wrodzone duchowe zdolności, takie jak umiejętność komunikacji mentalnej i dar duchowego uzdrawiania. To są dary, których dobrowolnie zdecydowaliśmy się użyć, by uzdrowić ziemię i jej populację podczas przełomowych dekad w okolicach tysiąclecia. Przepowiednie przewidziały nasze pojawienie się i nadszedł czas, byśmy wypełnili swoją boską misję. Świat liczy na nas!
    Ścieżka Posłańca Światła to książka o mojej własnej drodze przypominania sobie mojej tożsamości i możliwości jako posłańca światła. Jej celem jest pomóc Ci w odkryciu twojej własnej, boskiej misji i naturalnych duchowych zdolności. Z tego powodu opisałam dokładnie historię tego, w jaki sposób odzyskałam swoje umiejętności mentalnej komunikacji, manifestacji i duchowego uzdrawiania. Opisałam także badania naukowe i metody, które pomogą Ci odzyskać ezoteryczne wizje i talenty. Wielu posłańców światła otrzymuje przewodnictwo, by napisać książki i artykuły, ale odczuwa zmieszanie i onieśmielenie światem wydawniczym. Z tego powodu zamieściłam podstawowe informacje na temat tego, jak opublikować swoje słowa.
    Podczas pisania książki Ścieżka Posłańca Światła dla Was, czułam się całkowicie prowadzona przez Ducha. Mimo, ze pisałam o moim wychowaniu i kontaktach z różnymi religiami, w szczególności Nauką Chrześcijańską, nie jest to książka o religii. Przeważnie piszę o moich doświadczeniach z religiami, które krzyżowały się z moją ścieżką duchowego wzrostu i świadomości. Pomimo tego, że „duchowość" i „religia" często nakładają się na siebie, nie wierzę, że jedno zależy od drugiego. Znajdziecie tu także opis misji jako posłańca światła.    Jestem tu, tak jak i Ty, by oświetlać drogę tym posłańcom światła, którzy właśnie zaczynają się budzić.
   Niech pokój będzie z Tobą.

—Doreen Virtue

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  The Lightworker's Way: Awakening Your Spiritual Power to Know and Heal

 • Liczba stron: 

  322

 • Wymiary: 

  135x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926167-8-8

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska, Patrycja Lech

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...