Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-483-9
Autor: Mark Goulston
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Skuteczny wpływ. Przekonuj bez nacisku, zyskuj bez strat

   Skuteczny wpływ to jedyny w swoim rodzaju poradnik, który zawiera także przykłady działań i wskazówki osób posiadających rzeczywiste wpływy. Wybitni specjaliści porozumiewania się pokażą ci, jak niezwykłą moc ma rzeczywisty wpływ, i jak go zyskać. Uświadomią ci, że uczciwość wobec innych oznacza wygraną dla wszystkich.

Poznaj czterostopniową metodę, dzięki której:

 • Ustalisz swoje rzeczywiste priorytety
 • Dowiesz się więcej o kluczowych osobach i ich potrzebach 
 • Zwrócisz na siebie uwagę tych ludzi i zachęcisz ich do dalszego słuchania 
 • Za pomocą swoich pytań i działań pozwolisz innym zyskać jeszcze więcej

   Aby wpływać na ludzi skutecznie i w sposób, który zmieni twoją przyszłość, musisz zrezygnować z wpływu bez porozumienia, a zacząć wywierać wpływ oparty na porozumieniu. Wówczas stworzysz warunki, w jakich silny, długotrwały wpływ będzie możliwy dzięki temu, że staniesz się taką osobą, za którą inni chętnie będą podążać. Ci ludzie nie tylko zgodzą się cię wspierać, ale ustawią się w kolejce, by propagować twoje idee i będą przy tobie zawsze, gdy będziesz potrzebować ich pomocy.
   W książce Skuteczny wpływ elementy dotyczące wpływu opartego na porozumieniu sprowadziliśmy do prostego czterostopniowego modelu, który pozwala odnieść spektakularny sukces i stać się osobą zarówno wpływową, jak i taką, która poddaje się wpływom. Pomogliśmy tysiącom ludzi pomyślnie przejść przez te cztery etapy, a w efekcie umożliwiliśmy im uratowanie ich firm, zwiększenie sprzedaży, realizację celów zawodowych, które uważali za nieosiągalne, oraz nawiązanie relacji osobistych na zupełnie innym poziomie.
   Książka Skuteczny wpływ opisuje jednak nie tylko nasze doświadczenia. Dodatkowo przeprowadziliśmy wywiady z ponad setką wyjątkowych, wpływowych osób, które realizują w swoim życiu wspomniane cztery etapy. Ludzie ci wykorzystują siłę perswazji, by codziennie zmieniać świat. Stoją na czele międzynarodowych korporacji, pozyskują milionowe kwoty na cele dobroczynne, pomagają dzieciom chorym na raka i działają na rzecz ochrony naszej planety. Są uosobieniem sukcesu, a ich historie obrazują, jak zdumiewającą moc ma wpływ oparty na porozumieniu.
   Chcemy, abyś czytając te historie, pamiętał o następującej prawdzie: niezależnie od tego, kim jesteś i w jakim punkcie życia się znajdujesz, możesz dokonać tego, co oni. W rzeczywistości najważniejszą lekcją, jaką obrazują historie opisane w tej książce, jest to, że każdy może pozytywnie wpływać na dowolną osobę, niezależnie od różnic w doświadczeniu, statusie, wieku, zamożności lub posiadanej władzy. Ludzie, z którymi rozmawialiśmy, nie mieli wpływowych koneksji w chwili, gdy zaczynali, lecz wiedzieli, jak je zyskać, utrwalić i poszerzyć. Przesłanie brzmi następująco: nigdy nie zachodzi potrzeba, aby ograniczać swój potencjał wpływu. Kiedy opanujesz kroki opisane w książce Skuteczny wpływ, będziesz mógł wpływać na każdego, nawet na kogoś, kto „ma wszystko”.
   Z naszej książki nie dowiesz się, co można osiągnąć przez oszukiwanie innych, manipulowanie nimi lub wykorzystywanie ich. Nauczysz się z niej, jak wywierać wpływ na innych i być osobą życzliwą, taką, jaką ty sam i twoi bliscy chcielibyście, abyś był. Stanie się tak, jeśli zbudujesz głębsze relacje, bo to pozwala osiągnąć lepsze rezultaty. A kiedy podchodzisz do relacji z myślą o tym, by dawać coś z siebie, zamiast brać, oraz o tym, by zaoferować coś wartościowego, zamiast otrzymać coś wartościowego, będziesz zdumiony tym, z jakim zyskiem zwróci się ta inwestycja.
   Kiedy zastosujesz w swoim życiu idee opisane w tej książce, dowiesz się tego, co wiedzą wszyscy opisani w niej mistrzowie wpływu. Wpływ oparty na porozumieniu popłaca — a ponadto inni także zaczną go stosować. Wpływ oparty na porozumieniu mnoży się, a mnożąc się, prowadzi do zdumiewających efektów.
Życzymy ci sukcesu!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mark Goulston

 • Tytuł oryginału: 

  Real Influence: Persuade Without Pushing and Gain Without Giving In

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-483-9

 • Tłumacz: 

  Anna Boniszewska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...