Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-5546-0
Autor: Graham Hancock
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788324155460
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Amber

Wprowadzenie do książki

Ślady palców bogów

Sensacyjne dowody istnienia zaginionej wysokorozwiniętej prehistorycznej cywilizacji, która dała początek wszystkim starożytnym kulturom.

Światowy bestseller kontrowersyjnego badacza prehistorii ludzkości sprzedany w 10 milionach egzemplarzy.

Czy historia ludzkości może być o tysiące lat starsza, niż uważaliśmy dotychczas?

  GRAHAM HANCOCK to jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych badaczy prehistorii ludzkości, autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków. W Śladach palców bogów wysunął rewolucyjną hipotezę o prawdziwych początkach naszej cywilizacji, która zaszokowała świat nauki.

  Używając narzędzi astroarcheologii, geologii i analizy komputerowej starożytnych mitów, składa fakty jak puzzle w całość i odsłania nieznany obraz historii ludzkości. W monumentach starożytnych kultur, takich jak egipski Sfinks, ruiny andyjskiego Tiahuanaco, budzące grozę meksykańskie świątynie Słońca i Księżyca, odkrywa ślady niezidentyfikowanej do tej pory cywilizacji sprzed kilkunastu tysięcy lat i zdumiewające dowody jej wysokiego rozwoju, zaawansowania technologicznego i imponującej wiedzy naukowej.

  Graham Hancock mówi nam coś jeszcze. Kiedy poznamy prawdę o prehistorii i pojmiemy prawdziwe znaczenie starożytnych mitów i budowli, stanie się jasne, że przekazano nam ostrzeżenie – przed straszliwym kataklizmem, który cyklicznie nawiedza Ziemię. I który może się powtórzyć.

  W Magach bogów Graham Hancock kontynuuje swoje kultowe dzieło Ślady palców bogów, przedstawiając dalsze sensacyjne dowody ze swojego dwudziestoletniego naukowego śledztwa.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Graham Hancock

 • Tytuł oryginału: 

  Fingerprints of the Gods: The Evidence of Earth's Lost Civilization

 • Liczba stron: 

  512 + 32 strony ilustracji kolorowych i czarno-białych

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-241-5546-0

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...