Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7788-835-3
Autor: Dagmara Gmitrzak
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377888353
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Samo Sedno

Wprowadzenie do książki

Pokonaj stres Trening relaksacji Jak uwolnić się od stresu lęku i depresji

  Stres jest nieodłącznym towarzyszem życia i, jak przekonuje Dagmara Gmitrzak, doświadczona trenerka rozwoju osobistego, nie warto z nim walczyć, lepiej go oswoić. Można to zrobić z pomocą tej książki, która w prostych krokach pokazuje, jak radzić sobie ze stresogennymi zmianami, które zachodzą w świecie, w naszym życiu, relacjach i umysłach.

  Droga ku wewnętrznej równowadze rozpoczyna się od zdobycia wiedzy na temat stresu. Autorka przedstawia skuteczne techniki ułatwiające osiągnięcie spokoju, takie jak praca z ciałem i umysłem, zarządzanie energią życiową, zmiana nawyków i przekonań oraz pozytywne myślenie.

  Kolejny krok to podróż w głąb ciała i umysłu. W tej części Dagmara Gmitrzak skupia się na praktyce, czyli doskonaleniu umiejętności regeneracji i nieustannej pracy wewnętrznej, oraz samoświadomości, która pozwala zauważyć pierwsze rezultaty pozytywnej zmiany oraz wytrwać w stosowaniu poznanych technik, takich jak: ćwiczenia oddechowe, relaksacje i medytacje. Dzięki tej części czytelnik dowie się, jak korzystać z technik wizualizacji w życiu codziennym i pozna sposoby harmonizowania siedmiu czakr w swoim ciele. Odkryje moc terapeutycznej muzyki oraz techniki wykorzystujące właściwości dźwięków takich instrumentów jak: bębny, gongi i misy tybetańskie.

  Doskonałym uzupełnieniem książki są nagrania z prowadzoną przez autorkę relaksacją, podróżą przez czakry oraz muzyką wprowadzającą w stan głębokiego relaksu (alfa).

   Nowe wydanie poradnika zostało uzupełnione o aktualne badania naukowe i informacje.

   W książce zachęcam do wewnętrznych eksploracji, do odkrycia szczęścia i wewnętrznego spokoju w sobie. [...] Nie możemy być panami tego świata, ale możemy być panami naszych umysłów. Możemy skierować bieg naszych myśli na tory pozytywnego myślenia, na myśli, które są dobre, pozytywne, wzbogacające, twórcze, pełne miłości i radości. Myśli, które motywują do pozytywnych działań.

Dagmara Gmitrzak

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

przybliża zjawisko stresu i dostarcza wskazówek, jak sobie z nim radzić
uczy pozytywnego myślenia i kontroli emocji
objaśnia psychologiczne przyczyny powstawania chorób fizycznych
prezentuje praktyczne techniki pracy z ciałem i umysłem

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dagmara Gmitrzak

 • Liczba stron: 

  150x210

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7788-835-3

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...