Wczytuję dane...
KOD: 978-83-87025-59-5
Autor: Colin P. Sisson
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788387025595
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Podróż W Głąb Siebie

Życie to świadomość, która ciągle się poszerza, ewoluuje i rozwija.
   Colin P. Sisson to psycholog metafizyk, który od kilkudziesięciu lat zajmuje się tematem poszerzania świadomości. Zawsze niecierpliwie czekam na jego kolejne przemyślenia - warsztaty i książki. Podróż w głąb siebie okazała się dla mnie przyspieszoną podróżą na drodze ku wyższej świadomości, ku wolności osobistej, pozwoliła mi zrobić kolejny krok w zdrową dorosłość... Jest to książka o sztuce harmonijnego życia, o odzyskiwaniu mocy osobistej, o świadomym tworzeniu wspaniałej rzeczywistości.
   Książka, którą trzymasz w ręku, stanowi odpowiedź na pytanie, jakie zadaję sobie od lat: jak świadomie tworzyć bardziej pozytywną rzeczywistość? Sisson krok po kroku wyjaśnia, czym jest samoświadomość i dlaczego jest tak ważna; sugeruje, co można zrobić, by podnieść jej poziom; proponuje ćwiczenia do pracy wewnętrznej; uczy konkretnych umiejętności efektywnego funkcjonowania oraz praktyk nieodzownych dla zdrowego umysłu, ciała, emocji i ducha. Właściwie jest to PODRĘCZNIK ĆWICZEŃ pełen informacji inspirujących do zmiany wiedzy. Rzetelne wykonywanie tych ćwiczeń będzie oznaczać koniec z usprawiedliwieniami, koniec z odgrywaniem roli ofiary. Da Ci początek nowej drogi życiowej, bo, jak twierdzi Sisson, „każdy z nas posiada gdzieś w środku wiedzę, jak stworzyć życie, jakiego chce".
   Książka ta jest wezwaniem do działania, do wzięcia odpowiedzialności za własne życie i do dokonywania świadomych wyborów. Po jej uważnym przeczytaniu może się okazać, że uda Ci się osiągnąć naturalny stan zadowolenia, szczęścia i harmonii oraz z entuzjazmem brać udział w pięknej przygodzie, jaką jest życie. ZARYZYKUJ! To może mieć wielkie znaczenie dla Ciebie, dla Twoich najbliższych, dla wszystkich ludzi, których spotykasz, dla jakości życia na naszej planecie...
   To podręcznik dla wszystkich, którzy dokonali pewnego podstawowego wyboru: że chcą świadomie uczestniczyć w procesie własnej ewolucji. Także dla doradców, konsultantów, terapeutów pracy z oddechem, psychologów, nauczycieli, rodziców.
TWOJE ŻYCIE JEST WAŻNE. SZANUJ JE.

Ewa Foley

CO ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z TEJ KSIĄŻKI JAK NAJWIĘCEJ

   Czytelniku, zakładamy, że masz za sobą lekturę książki Wewnętrzne przebudzenie oraz doświadczenie swobodnego oddychania w sesji Integracji Oddechem. Ufamy też, że w swojej dotychczasowej pracy nad sobą doszedłeś do następujących ważnych wniosków:

• Przebudzenie - na poziomie psychicznym - to wewnętrzny proces samoobserwacji, niezależny od technik zewnętrznych, które w najlepszym razie mogą go jedynie wspomagać.
• Lęk i negatywne nastawienie to iluzja stworzona przez nas samych.
• Miłość przeżywana w chwili obecnej jest jedyną rzeczywistością.
• Nie musimy robić nic, aby wzrastać; musimy się jedynie przebudzić do czegoś, co już w nas istnieje. • Nasze życie i rozwój mogą być teraz pełne uroku, miłości i szczęścia. Nie musimy rozwijać się przez bolesne doświadczenia.
• W życiu chodzi o wiele więcej niż tylko o przetrwanie i posiadanie.
• Jest w nas Prawdziwe Ja, całkowicie oddane sprawie naszego duchowego rozwoju oraz naszej zdolności doświadczania miłości, radości i wolności.

   Jeżeli te stwierdzenia są dla ciebie czymś nowym, proponujemy, abyś - zanim rozpoczniesz przyspieszoną podróż, biorąc do ręki Podróż w głąb siebie - przeczytał Wewnętrzne przebudzenie. Jest to podstawa, na której opierać się będzie cała praca wykonywana w tej oto książce.
   Niniejsza książka napisana jest na wielu poziomach. Będzie na pewno inspirująca również dla tych, którzy chcą ją przeczytać jedynie ze względu na zawarte w niej informacje.
   Ci, którzy próbują swoich sił w metafizyce, mogą traktować tę książkę jako praktyczny podręcznik, wykonując w trakcie lektury ćwiczenia zamieszczone na końcu (dodatki I-IX). Można przeczytać najpierw całą książkę, a dopiero potem przejść do ćwiczeń. Zdarzy się i tak, że niektórzy będą odkładać tę książkę na półkę wiele razy i znów do niej powracać.
   Tym, którzy chcą się zagłębić w wewnętrzny proces i przyspieszyć swoją podróż, proponujemy czytanie książki rozdział za rozdziałem i wykonywanie każdego opisanego ćwiczenia. Następnie sugerujemy ponowne przeczytanie Wewnętrznego przebudzenia oraz odbycie dziesięciu sesji oddechowych z praktykiem Integracji Oddechem, po czym ponowną lekturę Podróży w głąb siebie z równoległym wykonywaniem wszystkich ćwiczeń. Zauważysz ogromną różnicę pomiędzy pierwszym czytaniem a drugim.
   Tym, co podoba mi się w Integracji Oddechem oraz w świadomych formach pracy z oddechem, jest fakt, że należą do tych niewielu współczesnych procesów, które pozwalają skutecznie rozwijać się duchowo („duch" i „oddech" to w łacinie to samo słowo) za pomocą prostych technik.
   Kiedy zakończysz lekturę, to -jako metafizyk - napisz do mnie. Może będziemy mogli się spotkać.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Colin P. Sisson

 • Tytuł oryginału: 

  Inner Adventures

 • Liczba stron: 

  438

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-87025-59-5

 • Tłumacz: 

  Agata Błaż

 • Rok wydania: 

  2006

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...