Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-811-1
Autor: Catherine Shanahan
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wygraj z głodem i schudnij dzięki naturalnej zdolności do czerpania energii z tłuszczu

Zdolność organizmu do czerpania energii z tłuszczu zmagazynowanego w postaci tkanki tłuszczowej może przesądzić o ludzkim zdrowiu. Tymczasem przez długie lata swojej praktyki, znana lekarka rodzinna Catherine Shanahan zaobserwowała, że wielu z jej pacjentów ma na tym polu olbrzymi problem. Ich organizmy nie są w stanie spalać tkanki tłuszczowej, by dostarczyć im energii między posiłkami. I tak wpadają w błędne koło wiecznego głodu, zmęczenia i przybierania na wadze.

W swojej książce Zamień tłuszcz na energię, doktor Shanahan tłumaczy, w jaki sposób produkowane masowo oleje roślinne odkładają się w tkance tłuszczowej, zaburzają proces wytwarzania energii w organizmie i prowadzą do uzależnienia od jedzenia, które uniemożliwia utratę zbędnych kilogramów, a jednocześnie przejmuje pełną kontrolę nad nastrojem i przyzwyczajeniami. Aby odzyskać pełnię zdrowia, musimy oczyścić tkankę tłuszczową i odbudować zdolność organizmu do czerpania energii ze zmagazynowanego tłuszczu.

Zaprezentowany w książce program krok po kroku poprowadzi cię do celu: odzyskania zdrowia metabolicznego i utraty niechcianych kilogramów – i to zaledwie w dwa tygodnie!

Książka Zamień tłuszcz na energię zawiera wiele interesujących faktów dotyczących alternatywnego podejścia związanego z odżywianiem i redukcją tkanki tłuszczowej. Autorka przedstawia swoją sprawdzoną w praktyce koncepcję eliminowania z diety składników powodujących powstawanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Uważny czytelnik odnajdzie też wiele ciekawych sugestii rozwiązywania problematów metabolicznych, do których zalicza się chociażby hipoglikemię reaktywną czy zaburzenia sytości.
Jakub Mauricz, dietetyk, promotor zdrowia, wykładowca

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Catherine Shanahan

 • Liczba stron: 

  341

 • Wymiary: 

  165x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-811-1

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...