Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61011-30-9
Autor: Roland Ballier,Suzanne Wendel
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Interspar

Wprowadzenie do książki

100 gwarancji na długowieczność

   Szanowna Czytelniczko, szanowny Czytelniku, wszystko przemija. My niestety też. Większość ludzi nie umiera jednak na starość, lecz z powodu chorób takich jak cukrzyca, zawał serca i rak. Naturalnie przeciwko niektórym chorobom samemu nic nie można zrobić, ale co stoi nam na przeszkodzie, byśmy żyli trochę zdrowiej i tym samym lepiej i dłużej? Brak wytrwałości, czasu, wiedzy? Komiczne jest to, że najważniejsza osoba w życiu, a mianowicie wy sami, na liście priorytetów często zajmuje ostatnie miejsce.

ZMIEŃ TO!

   Zajrzyjcie do tej książki i skorzystajcie ze środków przedłużających życie! Dokonajcie swojej własnej analizy ryzyka, sięgnijcie po dozwolone środki pomocy, zredukujcie czynniki stresu, podnieście własne tyłki, jeśli macie uczucie, że nic się nie dzieje. Zycie jest zbyt krótkie, aby czekać, aż przeminie!

Życie jest niebezpieczne. Śmiertelne niebezpieczeństwa czyhają wszędzie. Nie tylko ze strony terrorystów, lecz właśnie w pożywieniu. Wielki potencjał ryzyka leży również we własnym lenistwie i braku ruchu. Rozpoznajcie codziennych wrogów swojego zdrowia. Dokonajcie własnej analizy ryzyka!

No risk, no fun? (Nie ma ryzyka, nie ma zabawy) Jeśli chodzi o stan waszego zdrowia, nie powinniście dawać wiary temu powiedzeniu. Wręcz przeciwnie: zminimalizujcie ryzyko dla swojego zdrowia. Podobnie jak w ruchu drogowym obowiązuje tu zasada: niebezpieczeństwo rozpoznane to niebezpieczeństwo zażegnane. Cały szereg kontroli zdrowotnych możecie w prosty sposób przeprowadzić sami.

Tutaj coś na orzeźwienie, tam tłusta bomba witaminowa. Czy dzisiaj brałeś już cynk i chrom? To niewiarygodne, czego nasze ciało potrzebuje, aby optymalnie funkcjonować. Czy naprawdę musimy faszerować się tabletkami, pastami, ziołami i miksturami, by w miarę dobrze funkcjonować? Na szczęście nie, gdyż naprawdę ważne rzeczy kryją się już w naszym normalnym pożywieniu. Na zdrowie!

Czy wy także jesteście zwierzęciem biurowym, które tkwi pomiędzy e-mailami, telefonami i konferencjami? Czy dzwonek telefonu wywołuje u was dreszcze na plecach? Czy rankiem, w drodze do pracy dopada was kryzys? Zwolnijcie trochę, gdyż stres definitywnie skraca życie. To absolutnie pewne! Zaciągnijcie hamulec i okażcie więcej opanowania.

Czy dzisiaj już biegaliście? Nie? Nie szkodzi. Ale na pewno zrezygnowaliście z windy? Też nie? Cholera, w ten sposób nic z tego nie będzie! Każdy przecież wie, że bez ruchu nic się nie dzieje. Również mózg potrzebuje bodźców ze strony intelektu. Nie musicie być specjalistami sportowymi, ale trochę ruchu przedłuży wasze życie. Gwarantuję!

Czy śmieliście się już dzisiaj lub wypiliście szklaneczkę? Nie? Być może pozwoliliście sobie na dobre jedzenie i nie umartwialiście się shakiem dietetycznym. Zauważcie jedną rzecz: dobry nastrój powstaje dzięki pięknym rzeczom w życiu - mili ludzie, wdzięczność, optymizm i rozkosze...

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Roland Ballier,Suzanne Wendel

 • Tytuł oryginału: 

  Lebst Du noch oder stirbst Du schon?: 100 todsichere Tipps für ein langes Leben

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61011-30-9

 • Tłumacz: 

  Marcin Dąbrówka

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...