Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-725-5
Autor: Louise Hay, Robert Holden
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777255
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Życie cię kocha

7 duchowych wskazówek które uzdrowią twoją codzienność

   Życie Cię kocha stanowi wielkie pytanie. Wraz z Louise wiedliśmy swój dialog tak daleko, jak tylko to było możliwe. Każde z nas czeka teraz dalsza droga. Podczas naszej ostatniej rozmowy Louise powiedziała mi: „Nadal się boję i czasami dopadają mnie wątpliwości dotyczące tego, czy życie mnie kocha. Zdarza się to jednak coraz rzadziej. Gdzieś głęboko w swoim wnętrzu wyczuwam, że strach jest tylko strachem, a nie prawdą. Kiedy więc napotykam jakiś strach, traktuję go z miłością. Jednocześnie przypominam sobie, że życie mnie nie ocenia ani się mnie nie wyrzeka. Życie mnie kocha".
   Ta książka jest już niemal skończona, ale czuję, że stanowi ona zaledwie początek odpowiedzi na pytanie, jakie jest jej przesłanie. Każdy z nas ma własny obraz siebie, zwany ego. Wszyscy mamy nadzieję, że zasługujemy na miłość, ale ego jest pełne dziur. W nich właśnie lęgną się strachy i wątpliwości. To one rzucają cień na naszą wizję świata. Życie Cię kocha zachęca nas do kopania głębiej, przeszukiwania terenu swojej istoty, gdzie bytuje nasza prawdziwa natura. To właśnie tam znajdziemy zakopany skarb. To właśnie tam ujrzymy własne Bezwarunkowe Ja. A ono nam powie, że życie nas kocha.
  Pytanie o miłość jest nieskończone w samej swojej naturze. Wkrótce będziemy wraz z Louise pracowali nad programem online do tej książki. Stworzymy również poświęconą temu tematowi talię kart, pełną duchowych ćwiczeń i afirmacji.

Szczegóły

 • Autor: 

  Louise Hay, Robert Holden

 • Tytuł oryginału: 

  Life Loves You: 7 Spiritual Practices to Heal Your Life

 • Objętość: 

  216

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • Tłumacz: 

  Mariusz Warda

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...