Wczytuję dane...
KOD: 978-83-87025-67-0
Autor: Louise L. Hay
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788387025670
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

   Książka Poznaj moc która jest w tobie zawiera ogromnie wiele informacji. Nie sądź jednak, Czytelniku, że musisz tę wiedzę przyswoić od razu. Pewne idee wydadzą ci się oczywiste. Od nich rozpocznij pracę. Jeśli nie zgadzasz się z czymś, co mówię, zignoruj to. Jeżeli natomiast znajdziesz tu choć jedną godną uwagi myśl i wykorzystasz ją, aby polepszyć swoje życie, będę uważała, że napisanie tej książki miało sens.
   W miarę lektury odkryjesz, że używam wielu terminów, takich jak Potęga, Inteligencja, Nieskończony Umysł, Wyższa Moc, Bóg, Uniwersalna Moc, Wewnętrzna Mądrość... itd. Czynię to, żeby pokazać, że możemy w dowolny sposób nazywać tę Potęgę, która rządzi Wszechświatem i znajduje się także w nas. Jeżeli którakolwiek z tych nazw budzi twoje wątpliwości, zastąp ją taką, jaką uważasz za stosowną. Miałam nawet kiedyś zwyczaj wykreślać słowa, które nie przemawiały do mnie, i zastępowałam je tymi, które wydawały mi się bardziej odpowiednie. Ty możesz zrobić to samo.
   Zauważysz także, że stosowana przeze mnie pisownia dwóch wyrazów różni się od powszechnie przyjętej. Słowo disease (niemoc) przybiera postać dis-ease (nie-moc)* i oznacza to, co nie jest w harmonii z tobą lub twoim otoczeniem. AIDS pisane jest małymi literami - aids, żeby pomniejszyć negatywne oddziaływanie tego słowa. Jest to właściwie pomysł ojca Stephana Pietersa. My w Hay House popieramy tę koncepcję całym sercem i zachęcamy naszych Czytelników do tego samego.
   Książka Poznaj moc która jest w tobie została napisana jako ciąg dalszy książki Możesz uzdrowić swoje życie. Od wydania tamtej pracy upłynęło nieco czasu, zrodziły się nowe idee. Chcę się nimi podzielić z wszystkimi, od których przez lata otrzymywałam listy z prośbą o więcej informacji. Uważam, że najistotniejsze to zdawać sobie sprawę, że Potęga, której poszukujemy „gdzieś na zewnątrz", znajduje się w nas samych i tylko czeka, abyśmy ją wykorzystali w pozytywny sposób. Niech ta książka pomoże ci poznać tę olbrzymią moc, która jest w tobie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise L. Hay

 • Tytuł oryginału: 

  The Power Is Within You

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-87025-67-0

 • Tłumacz: 

  Konrad Pawłowski

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...