Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67212-42-7
Autor: Boral Bartłomiej, Boral Tobiasz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367212427
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Samo Sedno

Co zrobić, by nie zapomnieć wiadomości na egzaminie? W jaki sposób utrwalać informacje, którymi chcesz błysnąć na spotkaniu w pracy? Jak skutecznie zapamiętać słówka poznawanego języka? Co zrobić, by pamiętać PIN? Ta książka udzieli ci odpowiedzi!
To wyjątkowy poradnik napisany przez trenerów i sportowców pamięci, odnoszących sukcesy na mistrzostwach w kraju i za granicą. Opisuje poszczególne mnemotechniki oraz prezentuje na wielu przykładach, jak wykorzystać je w praktyce. Pokazuje, jak rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz jak twórczo używać ich w procesie zapamiętywania. Daje narzędzia umożliwiające każdemu stworzenie własnego systemu pamięciowego.Trenuj z mistrzami pamięci i dowiedz się, ile korzyści przyniesie ci poznanie ich technik zapamiętywania!
Z naszym poradnikiem:
- poznasz najpopularniejszesystemy pamięci(Główny System Pamięciowy,loci, POV)
- nauczysz sięćwiczyć pamięćpoprzez zapamiętywanie układu kart do gry i ciągów binarnych
- dowiesz się, jakumiejętnie przygotować się do wystąpieniaza pomocą kart myśli
- poznasz sposoby na to, jakefektywnie zapamiętywaćsłówka, kody i dane oraz szybciejpogłębiać wiedzę
O autorach:
Bartłomiej Boral, Tobiasz Boral trenerzy pamięci i rozwoju umysłowego. Najwyżej sklasyfikowani Polacy w światowym rankingu sportu pamięci (WMSC). Jako pierwsi Polacy w historii reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata Pamięci w Chinach i w Londynie. W Chinach Tobiasz zdobył brązowy medal oraz tytuł wicemistrza świata juniorów. Wielokrotni rekordziści kraju, obecni mistrz i wicemistrz Polski. Twórcy szkoły BestBrain.

Detale

 • Autor: 

  Bartłomiej Boral, Tobiasz Boral

 • Format: 

  210x148x12 mm

 • Ilość stron: 

  216

 • ISBN: 

  9788367212427

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy