Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930027-8-8
Autor: Gilberta Renaud
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788393002788
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Wena

Kup cały komplet !

Wydanie II Poprawione

Wprowadzenie do książki

Recall Healing Totalna Biologia Uzdrawianie przez świadomość
Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań Leksykon


   Opisywana, tu metoda Recall Healing to nowe spojrzenie na życie i zdrowie, które pozwala zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy - z punktu widzenia biologii. Umożliwia przejście - skok kwantowy - na nowy poziom świadomości. Z tego punktu widzenia, choroba ma swoje uzasadnienie: uzewnętrznia to, czego nie jesteśmy świadomi, co jest ukryte głęboko w naszym wnętrzu. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanych urazów emocjonalnych i związanego z nimi „odczutego doświadczenia” to najprostsza droga ku lepszej przyszłości, w której nie grozi nam już dawne niebezpieczeństwo.

   Cokolwiek robimy, wciąż odtwarzamy schematy, które przyciągają do nas określonych ludzi i wydarzenia, by wciąż na nowo przeżywać to samo. Świadomość tego, co kryje się w naszym wnętrzu jest pierwszym krokiem ku nowemu życiu, w którym będziemy tym, kim naprawdę jesteśmy.

   Ta książka przeznaczona jest dla uczestników warsztatów Recall Healing i Totalnej Biologii. Zawiera opis wielu emocjonalnych oraz biologicznych konfliktów i urazów, leżących u źródła wielu chorób i zachowań, omawianych podczas tych warsztatów. Opis ten nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie kompletny. Są to jedynie wskazówki, które pomogą naprowadzić klienta „na właściwy tor”. Metoda Recall Healing nie jest w żadnym razie lekiem na wszystko - ale właściwie zastosowana, może zdziałać cuda.

   Celem tej publikacji jest poprowadzenie czytelnika oddanego pomocy innym i wyjaśnienie niektórych przyczyn różnorodnych chorób i zachowań.

RECALL HEALING - Pochodzenie i znaczenie

   W metodzie Recall Healing skupiamy się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania, co prowadzi do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej.

   Recall Healing opiera się na pracy i odkryciach przede wszystkim Claudea Sabbah, a także Marca Frechet, Anne Ancelin Schutzenberger, Ryke Geerda Hamera i innych, jak również samego autora.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gilberta Renaud

 • Tytuł oryginału: 

  Recall Healing Unlocking the secret of illness

 • Liczba stron: 

  263

 • Wymiary: 

  205x290

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930027-8-8

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Laskowska, Maciej Witalewski

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...