Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8032-875-4
Autor: Julian Sobiech
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788380328754
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Tajemnica zdrowej długowieczności w czterech prostych krokach.

IŚĆ JEŚĆ SPAĆ DBAĆ

Co dzieje się z ciałem, kiedy się starzeje i czy da się spowolnić ten proces?

Gdzie leży granica ludzkiego potencjału i jak do niej dotrzeć?

Czy pech w genetycznej loterii oznacza, że jesteśmy zgubieni?

Czego nie da się zmienić, a na co mamy realny wpływ?

Twórca najpopularniejszego portalu o długim, a przede wszystkim zdrowym życiu, szuka najskuteczniejszej metody na to, jak w naturalny i bezpieczny sposób możemy podkręcić funkcjonowanie naszego organizmu. Pokazuje, jak zadbać o to, aby wolniej się on zużywał, pracował sprawniej i o wiele dłużej. Czasu nie da się wprawdzie zatrzymać, ale ta książka podpowie, jak spowolnić jego bieg.

Mało kto boi się starości samej w sobie - przeraża nas raczej myśl o niedołężności i samotności. Nikt jednak nie miałby nic przeciwko długiemu życiu, wiedząc, że będzie całkiem znośne, przyjemne i samodzielne. Istnieją sposoby na to, by jak najbardziej przedłużyć życie w możliwie najlepszej kondycji. Ba, jesteśmy w stanie wpływać nawet na działanie genów! Można porównać je do dysku komputera, a nasze wybory i nawyki - do zainstalowanych na nim aplikacji. Niektóre programy otrzymujemy w pakiecie startowym i nie da się ich wyłączyć, ale większość wybieramy sami.

Warto żyć tak, jak gdyby wszystko było w naszych rękach. Każda pozytywna zmiana, nawet najdrobniejsza, ma znaczenie. Bo do setki wiodą różne drogi.

Azymut

 • Autor: 

  Julian Sobiech

 • Format: 

  220x162 mm

 • Ilość stron: 

  296

 • ISBN: 

  9788380328754

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy