Szczęście Jak Kochać I Być Kochanym
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-021-3
Autor: Iam Mabel
EAN: 9788377780213
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Szczęście jak kochać i być kochanym

  Czy istnieje sposób na osiągnięcie miłosnej ekstazy niezależnie od tego, jak długo trwa nasz związek? Czy możemy wskrzesić pociąg seksualny do naszych partnerów? Czy nasze problemy mogą zostać rozwiązane dzięki czarodziejskiej sztuce seksu?
  Magia seksualna wywołuje stan ekstazy wykraczający poza ograniczenia ciała i umysłu. Pozwala zażegnać konflikty pojawiające się w związkach w okresach kryzysu i umożliwia w ten sposób osiągnięcie całkowitej i transcendentalnej pełni. Magia erotyczna to świadome wykorzystywanie energii seksualnej. W dawnych czasach sztuki tej nauczano w świątyniach podczas tajemnych inicjacji. Zdaniem jej niektórych zwolenników była ona przekazywana jedynie zdolnym uczniom, co świadczy o jej znaczeniu i poważnym traktowaniu, niezbędnym, by ją opanować.
  Sztuka ta nie ma nic wspólnego z seksualną gimnastyką czy też obsesyjnym rozmiłowaniem w seksie. Służy wejściu w świat wyobrażeń i odczuć, do których zwykły człowiek nie ma dostępu. Aby nam się to udało, musimy zmienić sposób myślenia i odczuwania. Tym bardziej że techniki magii seksualnej większości z nas są nieznane.
   Celem tej książki jest odkrycie bliskiego powiązania seksualności z duchową ekstazą, stworzenie niepowtarzalnego boskiego związku oraz rozwój duchowy poprzez miłość i seks. To przyniesie nam spełnienie we wszystkich aspektach życia we dwoje.
   Rozkosz seksualna stanowi część duchowej ścieżki, choć w kulturze zachodniej sprowadzamy seks do prostego mechanicznego aktu, skupionego wyłącznie na przyjemności odczuwanej w narządach płciowych. Dla duchowych kochanków czy też magicznych partnerów seksualnych miłość jest sztuką, poezją, muzyką, ekstazą, transem, poświęceniem, adoracją i uległością.
   Tajemnica tkwi w energii seksualnej - owej sile, która pochodzi z naszej prawdziwej jaźni i żyje w przestrzeni wewnętrznej obejmującej doskonałego ducha pełni życia. Wielu z nas wpojono, że to, co czujemy w odniesieniu do seksu, nie jest akceptowane, i wskutek tego zaprzeczamy własnym doświadczeniom i im nie wierzymy.
   Techniki magiczne pozwalają po prostu zaufać naturze naszych uczuć i być szczerym wobec samego siebie. Pokazują nam, jak ulegać swoim uczuciom i swojej seksualności - zamiast tłumić je lub kontrolować - a to stanowi podstawę prawdziwej rozkoszy i rozwoju duchowego.
   Oddawanie się miłości powinno być jak taniec, w którym zakochani w sobie partnerzy czują się dostrojeni do harmonijnej melodii wiodącej ich ku całkowitemu zjednoczeniu. W takim rozluźnieniu i pełnej uległości tworzą nową świadomość, w której mogą odkrywać tajemnice boskiej egzystencji. W ten sposób seks staje się darem życia.
   Ośmiel się wejść w magię dzięki erotyzmowi. Ta książka poprowadzi cię przez kolejne etapy wiodące do osobistej satysfakcji, a także do zrealizowania się w życiu we dwoje. A to z kolei pozwoli ci rozwijać się duchowo i osiągnąć spełnienie we wszystkich dziedzinach życia.
   Podstawowym tematem tej książki jest cel, do jakiego dążą wszyscy ludzie: osiągnięcie prawdziwego szczęścia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Iam Mabel

 • Tytuł oryginału: 

  Sex & the Erotic Lover

 • Liczba stron: 

  285

 • Wymiary: 

  105x170

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-021-3

 • Tłumacz: 

  Barbara Grabska Siwek

 • Rok wydania: 

  2005

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...