Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-577-8
Autor: Michael Mosley
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375155778
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Otwarte

Autor bestsellera Jelita wiedzą lepiej w swoim stylu sprawdza to na sobie i udowadnia, że można! Na potrzeby eksperymentu przytył sześć kilogramów, a następnie w ciągu czterech tygodni zrzucił je. Waga pozostała stabilna. Oczywiście – jak na naukowca przystało – wykorzystał do tego wyniki najnowszych badań.

FAST 800 to autorski przełomowy program dietetyczny dr. Michaela Mosleya służący nie tylko utracie wagi, ale i zdrowiu. Zakłada trzyetapowy system poszczenia:

Etap pierwszy zakłada spożywanie 800 kalorii dziennie przez minimum 2 tygodnie.

Drugi etap to działanie w trybie 5 : 2, czyli przez 5 dni odżywiasz się zwyczajnie (zdrowo!), a przez kolejne 2 – ograniczasz kalorie do 800 dziennie.

Ostatni etap to okresowe powroty do zmniejszonej dawki kalorii, by utrzymać uzyskaną wagę

Michael Mosley - Studiował medycynę, bo chciał zostać psychiatrą, jednak urzekła go telewizja. Wkrótce po studiach rozpoczął pracę w BBC jako prezenter programów medycznych, dziennikarz naukowy oraz producent. Jest dociekliwy i wiarygodny, a przekazywane przez niego wiadomości są skrupulatnie sprawdzane. Skuteczność diety Fast 800 udowodnił na sobie. Przytył 6 kilogramów, a następnie w ciągu 4 tygodni zrzucił je. Waga ciała pozostała stabilna, a jego kondycja się poprawiła. Podczas eksperymentu posiłkował się wynikami najnowszych badań naukowych. Aby uwiarygodnić to, co napisał w swojej książce Jelita wiedzą lepiej, połknął mini kamerkę, która pozwoliła obejrzeć ludzki przewód pokarmowy od środka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael Mosley

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7515-577-8

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Żak, Maria Borzobohata-Sawicka

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...