Huna Jak Wykorzystać Starożytną Wiedzę Tajemną
Wczytuję dane...
KOD: 83-87863-41-6
Autor: Henry Krotoschin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Huna Jak wykorzystać starożytną wiedzę tajemną we współczesnym świecie

   Moja książka jest inna niż książki Longa. Long, z historycznego punktu widzenia, przyczynił się do ponownego odkrycia Huny. Niniejsza pozycja, krótka i zwięzła, dotyczy w szczególności jej praktycznego zastosowania. Na własnym przykładzie, a także na podstawie licznych moich seminariów, miałem okazję stwierdzić, jakie niewyobrażalne błogosławieństwo może nam przynieść praktyczne zastosowanie nauki Huny wżyciu. Dzięki Hunie wiele osób, podobnie jak ja, przezwyciężyło lęki i depresje, rozpoznało swoje negatywne cechy charakteru i usunęło je. Wielu ludzi osiągnęło wyższy poziom etyczny i nie wzbraniam się przed stwierdzeniem, że niektórym z nich, podobnie jak mnie, dany został bezpośredni kontakt ze Stwórcą (patrz również rozdział 10).
   Gdy uświadamiam sobie wszystkie te korzyści, wszystkie zdobycze duchowego i etycznego rozwoju, jakie stały się udziałem tysięcy osób, odczuwam nieodpartą wewnętrzną potrzebę, by okazać głęboki szacunek człowiekowi, który pierwszy odkrył Hunę, odszyfrował ją i upowszechnił. Człowiekiem tym był Max Freedom Long. Geniusz tego amerykańskiego językoznawcy, wspierany przez jego Wyższe Ja, pozwolił nam zgłębić podstawowe zasady owego starożytnego systemu wiedzy. Prace Longa są niezastąpione.
   U źródeł powstania tej książki leżały trzy pobudki. Po pierwsze, moja praca nad książkami Longa; po drugie, odczucia zrodzone w kontakcie i pracy z nimi; po trzecie, moje własne doświadczenia oraz przeżycia moich uczniów i pacjentów. O tym, co pojąłem w wyniku intuicji i doświadczenia, mogę tutaj tylko krótko wspomnieć, ponieważ szersza prezentacja tego tematu wykroczyłaby poza ramy tej książki.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Henry Krotoschin

 • Tytuł oryginału: 

  Huna-Praxis - Bewusste Lenkung des Schicksals

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  123x95

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87863-41-6

 • Tłumacz: 

  Mariusz Cecuła

 • Rok wydania: 

  1997

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...