Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-229-4
Autor: Scott Jurek, Steve Friedman
EAN: 9788375792294
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Jedz i biegaj

NOWE WYDANIE 2016 rok

DO C CZYTELNIKA

   KSIĄŻKA ZAWIERA moje poglądy oraz wnioski z przeprowadzonych przeze mnie badań. Mam nadzieję, że znajdziesz tu natchnienie do tego, by dawać z siebie wszystko i czerpać z życia jak najwięcej, pamiętaj jednak, że nie jestem lekarzem. Korzystaj więc z mojej książki, ale niech nie zastąpi ci ona wizyty u lekarza. Ani autor książki, ani jej wydawca nie mogą wziąć na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane skutki, wynikające bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych w tej książce. Inaczej mówiąc: jeśli postanowisz przebiec sto trzydzieści pięć mil, czyli ponad dwieście siedemnaście kilometrów w Dolinie Śmierci, to bez względu na to, czy skorzystasz z moich porad, czy nie, zrobisz to na własne ryzyko. Ale wiedz, że będę z tobą duchem przy każdym cholernym kroku.

PROLOG

BYŁEM NIEŚMIAŁYM DZIECIAKIEM z wysokim ciśnieniem. Wyrosłem na chudego nastolatka, z którego kumple naśmiewali się i wołali na niego „Mikrus". W szkole nie byłem najszybszy najsilniejszy ani nawet najbystrzejszy. Byłem najzwyklejszym w świecie chłopakiem. Marzyłem o czymś, czego nawet nie umiałem nazwać. Byłem jak wszyscy, zupełnie taki sam. Dopóki czegoś nie odkryłem.
   Nie poczęstuję cię żadną zgrabną przypowieścią o natchnieniu i wierze. Nie usłyszysz ode mnie zapewnienia, że jeśli chcesz spełnić swoje marzenie, wystarczy tylko uwierzyć. Pokażę ci za to - bez zbędnych ozdobników - jak całkiem zmieniłem swoje życie i w jaki sposób ty możesz zrobić to samo - bo możesz, niezależnie od tego, czy jesteś maratończykiem czy tylko weekendowym biegaczem, pływasz czy jeździsz na rowerze, jesteś stary lub młody, szczupły albo gruby. Wiem, że i ty możesz, bo ja sam to zrobiłem.
   Historia mojego życia wyda ci się znajoma, oczywiście jeśli mowa nie o szczegółach (no, chyba że Dolina Śmierci tobie też dała wycisk), lecz o pewnym pragnieniu. To opowieść o każdym, kto kiedyś poczuł, że utknął w miejscu, kto marzył, by dokonać czegoś więcej, by stać się kimś więcej, niż jest.
   Kilka lat temu utknąłem w jednym z najniżej położonych, najgorętszych obszarów na Ziemi. To właśnie tam zacznę swoją opowieść. Tam zaczyna się też twoja historia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Scott Jurek, Steve Friedman

 • Tytuł oryginału: 

  Eat and Run: My Unlikely Journey to Ultramarathon Greatness

 • Liczba stron: 

  262

 • Wymiary: 

  160x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-229-4

 • Tłumacz: 

  Jacek Żuławnik

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...