Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-210-0
Autor: Tom Mogele
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Kos

Czy znasz jakichś ludzi, którzy nastawieni zadaniowo gonią za swoimi celami i przez to są zestresowani oraz pozbawieni siły i energii? Właśnie takim osobom pomaga MINDFLOW. To system rozwijany od wielu lat przez Toma Mögele. Głównymi pytaniami tego systemu nie są: Co mogę osiągnąć i jakie postawić sobie cele? tylko: Co jestem gotowy przyjąć i co jestem gotowy w swoim życiu otrzymać?

W wyższym stanie świadomości, w tak zwanym stanie G4, do którego nauczysz się wchodzić za pomocą tej książki, znajdują się wszystkie możliwości i wszystko po prostu jest. Ty jedynie musisz być przygotowany na przyjęcie tego. Gotowość ta często bywa przysypana pozornym chceniem i celowym robieniem czegoś. W książce przedstawiona jest szczegółowo koncepcja nicnierobienia i niechcenia (działania przez niedziałanie), dzięki której osiągniesz w życiu wszystko.

Rozpuszczając swoje blokady i uwalniając zakorkowaną energię, przyjmiesz to, czego zawsze pragnąłeś. Wszystko podąża za osobą, która ma najwyższą energię. Z książki dowiesz się, jak podnieść jej poziom. Bo im więcej energii, tym łatwiej i szybciej pojawią się w Tobie nowe możliwości i nowe rozwiązania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tom Mogele

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  105x176

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7649-210-0

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...