Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64818-85-1
Autor: Matt Kahn
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis dla Paczki W Ruchu
Wydawca: Biały Wiatr
  Książka, podobnie jak jej poprzedniczka (Najważniejsza odpowiedź) to zbiór wykładów opublikowanych na kanale YouTube charyzmatycznego mówcy i nauczyciela współczesnej duchowości jakim jest MATT KAHN. Zbiór szczególny, bowiem obejmuje okres, w którym w życiu Autora zaszło wiele zmian.
  Pierwszy z prezentowanych wykładów, Karmiczny Powrót, jest równocześnie jednym z ostatnich jakie wygłosił pracując z Julie Dittmar. Ich wspólna droga, w naturalny sposób, dobiegła końcai stała się początkiem   nowego etapu życia dla każdego z nich. Blisko dwa lata temu Matt ożenił się z miłością swojego życia, piękną kobietą o imieniu Alexandra.
   W każdym z rozdziałów wykładów znajdziesz ślady Jego osobistej podróży, dostrzeżesz jak zmieniał się jako człowiek i jako mężczyzna oraz jakie wydarzenia miały na to wpływ. Autentyczność i otwartość z jaką Matt Kahn mówi o sobie godne są największego uznania.
  Przede wszystkim jednak jest to dla Ciebie, Czytelniczko, Czytelniku dalszy ciąg rozbrajania przebrzmiałych paradygmatów, aktualizacja map ścieżek rozwoju osobistego oraz możliwość spojrzenia z nowej perspektywy na wiele aspektów swojego życia i nas samych. Za każdym razem, kiedy pojawia się nowy wykład Matta Kahna, można się zastanawiać czy znów nas czymś zaskoczy i zawsze Mu się to udaje! Ten wizjoner mówi wprost, lecz w wielką wrażliwością i szacunkiem dla słuchacza. Choć ujawnia to, co często chcemy ukryć, sztuczki naszego ego, chociaż żartuje sobie z wielu naszych nawyków czy zachowań, ZAWSZE widzi w człowieku przede wszystkim to, co pragnie być widziane, uznane, uszanowane i kochane bardziej, a nie mniej. Słuchanie i czytanie słów Matta Kahna jest jak odżywczy eliksir, który niesie ulgę spragnionemu sercu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Matt Kahn

 • Liczba stron: 

  386

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64818-85-1

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...