Orzeł I Kondor
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-936119-8-0
Autor: Jonette Crowley
EAN: 9788393611980
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Orzeł i Kondor Prawdziwa historia nieoczekiwanej, mistycznej podróży.

  Gdybym wiedziała, że mam napisać książkę, robiłabym notatki.
   Tak właśnie przebiegał dialog z moim wewnętrznym głosem, który naciskał, żebym napisała książkę o moich duchowych przygodach w Andach. Ledwie przed dwoma dniami wróciłam do domu z Ameryki    Południowej i pisanie w żadnym wypadku nie znajdowało się na mojej liście rzeczy do zrobienia. To, co właśnie czytacie jest dowodem, że wewnętrzny głos zwyciężył.
   Mistyczką zostałam całkiem przypadkiem. W gruncie rzeczy jestem normalną osobą o niezwykłej wręcz ciekawości świata: żoną, siostrą i businesswoman, która trafiła na ścieżkę duchowego przebudzenia oraz odkryła prawdy wołające o uwolnienie z niedostępnych zazwyczaj skarbnic starożytnego mistycyzmu.
   Choć to bardzo osobista historia, każdy jej akapit zachęca, żebyś zastanowił się, jaka jest twoja własna opowieść? Zaufaj swojej prawdzie. Twoja historia i przeznaczenie rozwijają się przed tobą w subtelnej grze i wzorach synchroniczności, wiedzy zlekceważonej, a potem odrzuconej, i z niewielkich skrawków prawdy, szepczących do ciebie tuż spod powierzchni tego, co uważasz za swoje zwyczajne życie. W istocie „zwyczajne” życie nie istnieje. Ty nie jesteś zwyczajny! Być może, kiedy bliżej się przyjrzysz, dostrzeżesz znacznie większy wzór i cel w swoim życiu.
   Kiedy ze strachu przed tym, co inni mogą o mnie pomyśleć, chciałam usunąć niektóre fragmenty tej opowieści, przypomniałam sobie, że poświęciłam się byciu przewodnikiem. O ile mogę powiedzieć, nie ma innego sposobu na przewodzenie, niż dawanie przykładu. Mam nadzieję, że ta historia okaże się dla ciebie zajmująca, rozbawi cię i przyprawi o łzy, stanie się dla ciebie wyzwaniem i cię przebudzi.
  Medytacje, ceremonie i duchowe inicjacje opisane w książce mogą zaprowadzić cię ku energiom i mądrości starożytnych tajemnic. To dar światła dla ciebie.

Jonette Crowley,
Denver, Kolorado

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jonette Crowley

 • Tytuł oryginału: 

  The Eagle and the Condor. A true story of an unexpected mystical journey

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-936119-8-0

 • Tłumacz: 

  Agata Staszewska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...