Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-34-1
Autor: Talia Fuhrman
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Pokochaj swoje ciało

JAK STAĆ SIĘ ZDROWSZĄ, PIĘKNIEJSZĄ I SZCZĘŚLIWSZĄ KOBIETĄ

   Jednym z najlepszych sposobów, aby zacząć kochać swoje ciało, jest karmienie go miłością oraz troską. Jesteśmy zbudowani, na poziomie komórkowym, z pożywienia, które codziennie konsumujemy. Nasze ciała pobierają pokarm, rozkładają go i ponownie składają, budując z niego części i organy. Naprawdę jesteśmy tym, co jemy! Jak powiedziała Ann Wigmore: „Żywność, którą spożywasz, może być najbezpieczniejszym i najpotężniejszym lekarstwem, ale również najwolniej działającą trucizną”. Czy wiesz, że pokarm roślinny jest bogaty w wartości odżywcze, przeciwdziała wielu chorobom oraz jest najzdrowszy na naszej planecie i służy jako idealne paliwo? A czy wiesz, że pomaga uzyskać najlepsze samopoczucie?
   Talia Fuhrman scala wszystkie te informacje w książce Pokochaj swoje ciało, łącząc psychologię i zdrowe odżywianie ze wsparciem emocjonalnym i społecznym. W książce znajdziesz wiele porad ubogaconych o pyszne przepisy na niezwykle odżywcze potrawy. Talia inspiruje, motywuje oraz oferuje swoim czytelniczkom wyjątkowe wsparcie. Odżywiaj się zdrowo, pielęgnuj swoje wewnętrzne piękno i kochaj własne ciało!

  Ta książka jest najlepszym, co mam. To skarbnica informacji pomagających osiągnąć wszystko, od rozświetlonej, czystej skóry, aż po szczęśliwsze życie miłosne. Zawsze pociągało mnie studiowanie psychologii i tego, jak spędzić życie w najbardziej spełniony i przyjemny sposób. Wierzę w nierozerwalność związku zdrowia fizycznego z dobrym emocjonalnym samopoczuciem.
  Ta książka pomoże ci zmaksymalizować czas, który masz na tej planecie, dokonać prawidłowych wyborów, które prowadzą do uzyskania lepszych relacji z ludźmi, i docenić własne ciało. Pomoże ci również osiągnąć pewność siebie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Talia Fuhrman

 • Tytuł oryginału: 

  Love Your Body. Eat Smart, Get Healthy, Find Your Ideal Weight, AND Feel Beautiful Inside & Out!

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64645-34-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Gąsiorowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...