Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-730-9
Autor: Olga Häusermann Potschtar, Klaus Jürgen Becker
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777309
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Rosyjska medycyna informacyjna

  Koncentracja świadomości jest głównym elementem rozwoju świadomości i sterowania rzeczywistością. Według rosyjskiej medycyny informacyjnej koncentracja świadomości prowadzi do duchowego rozwoju człowieka. Zmienianie symboli zgodnie z celem sterowania w skoncentrowanym stanie świadomości koduje pole kwantowe i zmienia informację i energię. A energia jest tym, co materializuje. Gdy osiągnie się odpowiedni stopień koncentracji świadomości, materia podporządkowuje się świadomości człowieka a człowiek zaczyna określać strukturę materii i rzeczywistość.
   Za pomocą technik rosyjskiej medycyny informacyjnej człowiek może poprzez siłę świadomości przywrócić sobie zdrowie, kreować w swoim życiu wspaniałe zdarzenia, budować życie zgodnie z własnym scenariuszem, złagodzić negatywne zdarzenia lub zapobiec im, a nawet „uratować świat”. Posługując się analogią z komputerem, możemy powiedzieć, że koncentracja jest dla twojego ciała jak software, a nie tylko uzupełnienie czy debugger (naprawę), który stale przeprowadza aktualny „update” życia. Zycie jest ciągłym dostosowywaniem, dopasowywaniem i zmianą.
   Przeprowadzaj opisane w tej książce koncentracje konsekwentnie! Aktywujesz przy tym boski porządek w swoim ciele i życiu. Jesteś nierozerwalnie związany z mieszkającym w tobie Stwórcą i całym stworzeniem. A to połączenie i komunikacja są aktywowane przez koncentrację. To jest poziom, którego logiczny rozum nie jest w stanie osiągnąć, ponieważ działa tylko w ramach tego, co jest uchwytne, a najważniejsze pozostaje przed nim ukryte.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Olga Häusermann Potschtar, Klaus Jürgen Becker

 • Tytuł oryginału: 

  Russische Informationsmedizin: Die neun Basis-Techniken und ihre praktische Anwendung

 • Liczba stron: 

  212

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-730-9

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...