Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-377-2
Autor: Ron Arden, Brian Tracy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377463772
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: MT Biznes

Wprowadzenie do książki

Potęga osobistego uroku

Jak zjednywać sobie ludzi

   W Potędze osobistego uroku przedstawiono sprawdzone, łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu nawet nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz – za każdym razem.

   Aż 85 procent twoich sukcesów w życiu zawodowym i osobistym zależy od twojej umiejętności efektywnej komunikacji z innymi ludźmi. „Inteligencja społeczna", czy też umiejętność interakcji, rozmowy, negocjacji i przekonywania innych jest najlepiej płatną i najwyżej cenioną formą inteligencji, jaka tylko istnieje. Tę inteligencję można rozwijać.
   Możesz nauczyć się, jak być ciepłą, miłą, przyjazną i czarują-c ą osobą, dzięki opanowaniu kilku metod komunikacji i technik używanych dzisiaj przez najbardziej wpływowych i skutecznych ludzi na całym świecie.
   „Sekrety" najlepszych rozmówców nie są tak naprawdę żadną tajemnicą. Są to po prostu sprawdzone metody interakcji z innymi sprawiające, że ludzie sami się przed tobą otwierają i chętnie przyjmują twoje słowa. W efekcie częściej ulegają twojemu wpływowi, wolą kupować od ciebie, chcą wchodzić z tobą w biznesowe i osobiste relacje oraz myślą o tobie w pozytywnych kategoriach. Umiejętność bycia czarującym, autentycznie miłym i lubianym człowiekiem prawdopodobnie otworzy przed tobą więcej drzwi niż jakakolwiek inna cecha. Im więcej osób cię lubi i myśli o tobie ciepło, tym częściej ludzie będą chcieli się z tobą widywać, słuchać cię, przebywać w twoim towarzystwie oraz zapraszać cię do siebie.
    Daliśmy setki wykładów i przeszkoliliśmy tysiące ludzi, którym zawsze powtarzaliśmy: „Najcenniejszym towarem na świecie nie jest złoto ani diamenty, tylko urok osobisty". Twoja reputacja, to, jak ludzie myślą i mówią o tobie, gdy nie ma cię w pobliżu, to najbardziej wartościowa rzecz w twoim życiu zawodowym i osobistym. Składa się na nią całkowita suma wszystkich wrażeń, jakie wywierasz na ludziach, gdy spędzają czas w twoim towarzystwie. Dzięki poznaniu prostych prawd na temat uroku osobistego oraz zastosowaniu ich w praktyce będziesz mógł radykalnie poprawić skuteczność swoich interakcji z innymi, od rodziny po każdą spotkaną osobę, a także zwiększyć płynące z nich zadowolenie.
   Po opanowaniu przedstawionych w książce Potęga osobistego uroku zasad dotyczących uroku osobistego będzie ci się lepiej powodziło, będziesz więcej zarabiał, szybciej awansował, więcej sprzedawał, skuteczniej negocjował, będziesz też bardziej przekonujący i wpływowy w kontaktach ze wszystkimi ludźmi.

BRIAN TRACY jest obecnie jednym z najsłynniejszych amerykańskich mówców biznesowych, bestsellerowym autorem i jednym z czołowych konsultantów i trenerów w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego na świecie. Jego książki, poruszające tematy od sukcesu osobistego i przywództwa po skuteczne zarządzanie, kreatywność i sprzedaż, co roku czyta 250 000 ludzi. Napisał ponad trzydzieści książek i jest producentem ponad trzystu programów edukacyjnych audio i wideo. Większość jego książek została przetłumaczona na inne języki i wydana w trzydziestu pięciu krajach. Jest współautorem kilku programów stworzonych z Campbellem Fraserem: Advanced Coaching (Coaching zaawansowany), Mentoring Program (Program mentorski) oraz Coaching Excellence Program (Coaching doskonały).
Tracy udzielił konsultacji ponad tysiącowi firm - między innymi IBM, McDonnell Douglas i The Million Dollar Round Table - i osobiście przeszkolił ponad 2 000 000 osób. Jego pomysły są sprawdzone, praktyczne i porywające. Swoich czytelników, uczestników seminariów i klientów coachingowych uczy zestawu technik i strategii, z których mogą natychmiast skorzystać, aby osiągnąć lepsze wyniki w pracy i uzyskać poprawę w życiu osobistym.

RON ARDEN urodził się w Wielkiej Brytanii, tam też zdobył wykształcenie. Zyskał światowe uznanie jako jeden z wiodących trenerów przemawiania. Przeznaczył wiele lat swojej wybitnej kariery na pracę w charakterze aktora i reżysera oraz profesora teatrologii w USA i za granicą, a następnie wykorzystał swoje doświadczenie teatralne do poprawy umiejętności autoprezentacji w świecie biznesu.
Został wybrany jako „Guru trenerów przemawiania" przez wzgląd na swój wyjątkowy styl coachingu i doświadczenie w pracy z wieloma profesjonalnymi mówcami światowej sławy, a także z członkami National Speakers Association (Krajowe Stowarzyszenie Mówców). Ron pojawił się na łamach czasopisma „Time", zdobył szerokie uznanie na świecie i wiele nagród, między innymi Maurice Mascaraenhas Award for Outstanding Resource, William Soroka Exceptional Leader Award, Executive Committee Worldwide's Two Hundred Award oraz „We Believe in Miracles Award" z P.A.R.T.S. Roń prowadzi swoją działalność w San Diego i organizuje seminaria oraz warsztaty na terenie USA, Kanady i RPA. Jego klienci to między innymi wielkie korporacje, urzędy miejskie, stanowe, agencje rządowe, politycy, adwokaci, dyrektorzy, a także postacie z radia i telewizji.

Uniwersytet Briana Tracy

Brian Tracy otworzył ostatnio Uniwersytet Biznesu i Przedsiębiorczości swojego imienia, którego jest dyrektorem. Przyświecającym mu celem jest pomoc ludziom, którzy chcą osiągnąć sukces finansowy oraz niezależność w biznesie (www.briantracyu.com).
Uniwersytet oferuje praktyczny, szybki program obejmujący tworzenie biznesu, zwiększanie profitów, otwieranie własnej działalności gospodarczej, skuteczną sprzedaż, przywództwo wyższej klasy i maksymalne osiągnięcia.
Dzięki wykorzystaniu Internetu możesz nauczyć się podstawowych zasad marketingu i sprzedaży, produkcji i dystrybucji, reklamy i promocji oraz sposobu na zdobycie potrzebnych ci pieniędzy. Dzięki BTU masz stały dostęp do tych informacji i możesz z nich korzystać, kiedy tylko są ci potrzebne.
Już dziś wejdź na www.briantracyu.com i zapoznaj się z darmowymi materiałami dostępnymi na stronie. Zrób pierwszy krok na swojej drodze do sukcesu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ron Arden, Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  The Power of Charm: How to Win Anyone Over in Any Situation

 • Liczba stron: 

  120

 • Wymiary: 

  158x233

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-377-2

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Dumińska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...