Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-314-5
Autor: Beata Mąkolska
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383013145
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie

W książce przytaczam wiele różnych historii, ponieważ na konkretnych życiowych przykładach można najlepiej zrozumieć pewne procesy. Większość bohaterek tych historii nazwa się Kasia, bądź Ania, bo takie imiona były najpopularniejsze za czasów mojej młodości :) Pamiętaj jednak, że choć wszystkie przykłady są jak najbardziej prawdziwe, bohaterki i okoliczności są często zlepkiem różnych postaci, aby chronić prywatność dziewczyn.

Potraktuj tę książkę, jako taki podstawowy filar, bazę wiedzy, dzięki której lepiej zrozumiesz wysoką wrażliwość, nauczysz się z nią funkcjonować i poznasz jak mieć większą kontrolę nad swoimi myślami, emocjami, swoją życiową energią. Prowadząc kanał w serwisie Youtube, wiele wysoko wrażliwych osób dziękowało mi za przedstawiane informacje, przykłady, wiedzę. Twierdzili, że dzięki temu co powiedziałam, zrozumieli lepiej siebie, zrozumieli co się z nimi dzieje, poczuli ulgę. Jedna z dziewczyn niegdyś pięknie ujęła to co robię mówiąc, że działam „tak bardzo holistycznie, łącząc wiedzę dotyczącą psychologii i zachowań ludzkich, z duchowością i praktycznymi wskazówkami”. Jestem jej niezmiernie wdzięczna za te słowa, bo pięknie odzwierciedlają moje lata pracy, zdobywania wiedzy i doświadczenia. Zawsze interesowało mnie jak coś można zastosować w praktyce, dlatego na następnych stronach znajdziesz dość konkretne podejście, które według mnie - wcale nie wyklucza się z duchowością i pracą z energią. W tej książce zebrałam wiedzę, moje obserwacje, wnioski, analizy, odczyty i doświadczenia w pracy związanej ze wspieraniem ludzi w ich rozwoju osobistym i duchowym. Niech ta wiedza przysłuży się tobie. Wprowadź ją w życie.

Beata

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Beata Mąkolska

 • Liczba stron: 

  54,5

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8301-314-5

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...