Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-329-5
Autor: Doreen Virtue
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Przesłania aniołów

   Bez względu na to, w której części świata jestem, ani co mam w planach, każdy dzień zaczynam od lektury jakiejś inspirującej książki, medytacji i modlitwy. Ten zdrowy nawyk wyrobiłam w sobie wiele lat temu, pragnąc, żeby pierwsze myśli, jakie pojawią się w mojej głowie co dnia, były pozytywne.
   Na początku pozwalałam sobie czasem na opuszczenie porannej refleksji, jednak wtedy zawsze zauważałam, że dzień nie był już tak miły i satysfakcjonujący. Kiedy poświęcałam czas tej podnoszącej nastrój praktyce, w nagrodę byłam obdarzana magicznym dniem pełnym nowych okazji i głębokiego poczucia spełnienia. Teraz nawet do głowy mi nie przyjdzie, żeby zaniedbać swój poranny rytuał.
    Książka Przesłania aniołów ma za zadanie pomóc nawiązać codzienny kontakt z pełną miłości energią twoich aniołów stróżów. Najlepiej odczytywaćjedno przesłanie co rano, na rozpoczęcie dnia. Możesz czytać je po kolei, strona po stronie, albo otwierać książkę w dowolnym miejscu, w ten sposób wybierając przesłanie najlepsze na dany dzień. Zeby zaznaczyć wybrane przesłanie, bądź inny szczególnie ważny dla ciebie fragment tekstu, możesz użyć zakładki.
    Na każdej stronie zawarte jest praktyczne przesłanie aniołów, dzięki któremu będziesz miał wspaniały dzień. Prawdopodobnie w trakcie lektury usłyszysz też albo poczujesz wskazówki aniołów skierowane bezpośrednio do ciebie. Codziennie zaproponują ci skupienie się na wybranym zadaniu niosącym spokój i szczęście. Każde przesłanie opatrzone jest myślą lub modlitwą, którą możesz wykorzystać, żeby pogłębić swój kontakt z aniołami. Wypowiadaj ją w myślach, na głos albo przepisuj w ciągu dnia - wybierz sposób, który podpowie ci twój głos wewnętrzny - anioły zawsze cię usłyszą. Nie martw się, jeśłi zapomnisz albo nie będziesz miał czasu zastosować się do anielskich wskazówek na dany dzień. Najważniejsze, żeby chłonąć energię miłości zawartą w tych przesłaniach.
   Chociaż książka ta przeznaczona jest przede wszystkim do porannych medytacji, możesz korzystać z niej o każdej porze dnia i nocy. Proponuję położyć ją na szafce nocnej, żeby w razie potrzeby móc do niej zajrzeć i znaleźć pocieszenie i otuchę.
   Sama nauczyłam się bardzo dużo z przesłań, które anioły podyktowały mi na potrzeby tej książki. Wiele z nich zawiera głęboką naukę, a także wskazówki, które podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień. Bóg i anioły pragną dla nas zdrowego i szczęśliwego życia i możemy taką uczynić każdą jego chwilę. Modlę się, żebyś przyjął niebiańską pomoc, przewodnictwo i miłość. Lektura książki Przesłania aniołów to znak, że moja modlitwa została wysłuchana.

Doreen Virtue
Laguna Beach, Kalifornia

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Daily guidance from your angels : 365 angelic messages to soothe, heal, and open your heart

 • Liczba stron: 

  376

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-329-5

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...