Wczytuję dane...
KOD: 83-89375-29-X
Autor: Suzan H. Wiegel
EAN: 838937529X
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Przesłanie kahunów

   Tak wiele nauczyliśmy się w swoim życiu i codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Nasz umysł jest doskonale wytrenowany i dokonuje różnych karkołomnych wyczynów. Zapoznając się z nowym urządzeniem, czytamy instrukcję obsługi i później wiemy, jak należy postępować. A czy widzieliśmy, czytaliśmy czy może słyszeliśmy o instrukcji, jak należy prowadzić radosne życie? Kahuni mogą dać nam na to wyczerpujące, pełne nadziei odpowiedzi, będące czymś więcej niż tylko słowami. Ich wiedza wprowadza nas w inny, wewnętrzny wymiar, który osiąga się nie tylko za pomocą słów. Życie może być takie łatwe i przynosić radość. Życie daje nam możliwość ponownego dostrzeżenia siebie w roli nieograniczonego twórcy.
   Jeśli zdecydujemy się na reaktywowanie zerwanej łączności z sercem, odzyskamy głębsze zrozumienie energii, która prowadzi nas przez życie, kształtuje myśli i pozwala na przeobrażenie ich w uczucia.    Następnie zrozumiemy, jak z tych uczuć powstaje nasze zachowanie, które czyni nas szczęśliwymi lub nie. Czy chcemy się nauczyć jeszcze czegoś?

   Hawajczycy zachowali pradawną wiedzę o tym, jak przebiega życie: praktycznie, prosto, szczerze i naturalnie. Sami nazywają siebie „najszczęśliwszym narodem na Jego Ziemi” i takim narodem też są. Dzieje się tak nie dlatego, iż mieszkają na Hawajach, które wyglądają jak raj, lecz dlatego, że znają jeszcze sztukę życia Ich uzdrawiacze i mędrcy znają sposób, który może wprowadzić na drogę naturalnego, szczęśliwego życia. Kahuna mówi: „Nie zajmuję się twoimi problemami i chorobami, lecz tobą. Tam, gdzie jesteś, nie ma ani problemów, ani chorób. Jeżeli raz stwierdzisz, kim jesteś, wtedy znikną wszystkie troski, wątpliwości i potrzeby”.
   Teraz chcę opowiedzieć Wam o wiedzy zawartej w powyższym cytacie. O jakości życia, cichej żarliwości i naturalnej wierze w siebie. O spokoju w sercu i prowadzeniu życia pełnego sukcesów.
 
Suzan H. Wiegel

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Suzan H. Wiegel

 • Tytuł oryginału: 

  Die Botschaft der Kahunas: Mit dem uralten Wissen aus Hawaii ein glückliches Leben führen

 • Liczba stron: 

  177

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-89375-29-X

 • Tłumacz: 

  Marius Cecula

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...