Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-074-9
Autor: Paul Selig
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381710749
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Czy odnalazłeś już drogę do poznania duchowych prawd?

Mimo że nasza cywilizacja jest wysoko rozwinięta, ludzkość się zatraciła, zgubiła gdzieś sens swego istnienia. Zarówno jako jednostki, jak i kultura światowa, zapomnieliśmy o naszej prawdziwej naturze. Czy zdajesz sobie sprawę, że w każdym z nas, także w Tobie, drzemie „Chrystusowa jaźń”, która jest wyższą, celową naturą, jeszcze nie odkrytą przez Ciebie na drodze poznania? Dzięki tej książce odnajdziesz własną drogę w zagubionym świecie.

Medium komunikujące się z duchowymi przewodnikami

Paul Selig komunikuje się z duchowymi przewodnikami, zwanymi również Wniebowstąpionymi Mistrzami i odbiera od nich przekazy pełne życiowych prawd i objawień. Dzięki nim stworzył potężny i zwięzły program samoświadomości i samorealizacji, będący w stanie dokonać przebudzenia ludzkości. Teraz dzieli się z innymi duchową mądrością, której i Ty będziesz mógł doświadczyć, by dostosować Twoje istnienie do osiągnięcia najwyższego celu.

Mistyczna energia – Słowo

Przekaz od duchowych przewodników jest słownym zapisem mistycznej, zbiorczej energii, której będziesz mógł doświadczyć podczas czytania tej niezwykłej publikacji i poczuć, jak wypełnia całe Twoje ciało. Energia słów wpływa na pole energetyczne, przepływa przez wszystkie czakry i odmienia wszelkie wzorce zakłócające Twoją aurę. Dzięki temu doznasz wielkiego przypływu pozytywnych uczuć i emocji, takich jak radość, nieograniczona miłość, szczęście czy optymizm. Słowo jest bowiem Boską wibracją, a energia, jaka z niego płynie jest namacalna i może zostać doświadczona w sposób fizyczny. Poczujesz ją już po przeczytaniu pierwszych słów tej książki.

Emocjonalne głazy i Prawo Przyciągania

Każdy z nas w czasie trwania swojego życia tworzy wiele negatywnych myśli i przekonań, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wielokrotnie powtarzane zakorzeniają się w Twojej świadomości, tworząc „emocjonalne głazy”. Może to być np. stwierdzenie, że ludzie są okropni lub inne myśli o ujemnym ładunku emocjonalnym, które przyciągasz do siebie i nie możesz się od nich uwolnić. Jednak to od Ciebie zależy, czy zechcesz pozbyć się głazu, czego możesz dokonać z poziomu afirmacji. To Ty go stworzyłeś i tak samo możesz sprawić, że przestanie on istnieć w Twojej świadomości, dzięki czemu odzyskasz siebie jako Duszę Chrystusową.

Odkryj w sobie „Chrystusowe ja” przez dostrojenie wibracji

Dzięki przekazom opisanym przez Autora zrozumiesz, że „ bycie Chrystusem” znaczy tak naprawdę bycie sobą. Jeśli osiągasz samorealizację, tym samym osiągasz swoje „Chrystusowe ja”. Publikacja pomoże Ci również spojrzeć ponad religię i zrozumieć, że Chrystus jest świadomością i częstotliwością, a więc częściami Ciebie.

Duchowe przewodnictwo dla Ciebie!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Paul Selig

 • Tytuł oryginału: 

  I Am the Word: A Guide to the Consciousness of Man's Self in a Transitioning Time

 • Liczba stron: 

  273

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-074-9

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...