Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-174-6
Autor: Louise Hay
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381711746
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

   Książka Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay to kompilacja najbardziej inspirujących nauk zebranych na największe dzieło Louise, która ma oddawać jej cześć. W ciągu swojego życia Louise napisała ponad 30 książek, w tym poradniki samopomocy, książki dotyczące zdrowia, książkę kucharską, serię książek dla dzieci, a nawet kolorowankę! Jest także współautorką książek takich jak „You Can Create Exceptional Life”, napisanej z Cheryl Richardson i „Życie Cię kocha”, opracowanej ze mną (Robertem Holdenem). Stworzyła talię kart, programy audio oraz kalendarz „I CAN DO IT!”. Mam nadzieję, że codzienna lektura pokaże ci mądrość zawartą w każdej z prac Louise i zainspiruje cię do poszukiwania książek, których jeszcze nie czytałeś.
    „Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay” to 365 wpisów, po jednym na każdy dzień, a dodatkowo jeden na każdy rok przestępny. Każdy wpis nosi tytuł będący afirmacją Louise, abyś mógł ćwiczyć i inspirować się podczas medytacji i pracy. Gdy wybierałem wpisy, wyobrażałem sobie, że Louise siedzi razem ze mną, tak jak wtedy, gdy razem napisaliśmy „Życie Cię kocha”.
   Prawdę mówiąc, ustawiłem dodatkowe krzesło obok mojego biurka, krzesło dla Louise. W głowie pytałem Louise, czy jest zadowolona z każdego wpisu, który wybrałem. Jeśli słyszałem „TAK”, zostawał; a jeśli nie, wycinałem go!
   W książce „Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay” chciałem też zawrzeć zrównoważone w ciągu całego roku przejścia pomiędzy głównymi tematami, na których koncentrowała się Louise.    Przykładowo nie chciałem zebrać wszystkich wpisów dotyczących miłości do siebie w lutym lub we wrześniu. Co być powiedział o miłości do siebie przez resztę roku? Aby pomóc w osiągnięciu tej równowagi, odniosłem się do listy, którą sporządziłem na podstawie dziesięciu podstawowych nauk Louise, a którą podzieliłem się z milionami fanów Louise w specjalnym hołdzie na jej stronie na Facebooku krótko po jej śmierci.
   Moja lista dziesięciu nauk Louise Hay nie ma być ostateczna, jednak mam nadzieję, że może stanowić cenną pomoc podczas pracy z „Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay”.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise Hay

 • Tytuł oryginału: 

  Trust Life: Love Yourself Every Day with Wisdom from Louise Hay

 • Liczba stron: 

  392

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-174-6

 • Tłumacz: 

  Ewa Reszke

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...