Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7788-282-5
Autor: Leszek Leopold Kazimierski
EAN: 9788377882825
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Samo Sedno

Wprowadzenie do książki

Sztuka wystąpień publicznych

   W książce, którą właśnie trzymasz w rękach, wykorzystałem moje wieloletnie doświadczenie. Szkoleniami i wystąpieniami publicznymi zajmuję się profesjonalnie od 1996 r. Początkowo byłem osobą niepewną siebie, zakompleksioną i panicznie unikającą kontaktu z publicznością. Jakie zmiany we mnie zaszły? Co pozwoliło mi osiągnąć stan obecny, czyli stać się człowiekiem, który bez problemu występuje przed kilkutysięczną widownią i ma za sobą kilkadziesiąt wystąpień w telewizji na żywo w porach największej oglądalności?

   W niniejszej książce znajdziesz podpowiedzi, jak czuć się pewnie podczas wystąpień, prezentacji i szkoleń. Poznasz sposoby, które pomagają przełamać paraliżujący strach przed przemawianiem do ludzi. Wszystkie wypróbowałem na sobie i na słuchaczach. Przeczytaj więc uważnie książkę i wykorzystaj zgromadzone w niej porady, a twoje wystąpienia nabiorą blasku i charyzmy, ty zaś poczujesz się na scenie jak ryba w wodzie.

   Najtrudniejsze dla mówcy jest chyba pokonanie tremy i lęku przed audytorium. Zastanowimy się zatem wspólnie, czym jest trema, skąd się bierze i jak ją opanować. Co więcej, podpowiem ci, jak wykorzystać tremę do podniesienia walorów twoich wystąpień.

   Dzięki lekturze poradnika dowiesz się też, jak najlepiej przygotować się do wystąpień pod względem merytorycznym i technicznym. Nauczę cię dobierania nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi do planowania oraz przeprowadzania prezentacji. Pokażę, z czego sam korzystam podczas swoich szkoleń i wystąpień. Użycie w takich sytuacjach rzutnika multimedialnego, flipchartów, tablic, prezenterów/ wskaźników okazuje się niezbędne.

  Przekonasz się, jak opracować doskonałą prezentację multimedialną, tak by była wspaniałym uzupełnieniem twojego wystąpienia. Przy okazji wskażę czyhające tu niebezpieczeństwa, pułapki i najczęściej popełniane błędy.

  Wreszcie podzielę się uwagami na temat tego, jak skutecznie komunikować się ze słuchaczami, jak trafiać do ich serc i umysłów oraz porwać ich przemową. Zdradzę ci tajniki sukcesu najlepszych mówców. Sam się przekonasz, jak łatwo możesz podczas wystąpienia publicznego przekazać w zrozumiały sposób wiedzę i doświadczenie.

  Z pewnością przyda ci się też parę trików, które pomagają radzić sobie w tzw. sytuacjach trudnych - z niesforną publiką, z niewdzięcznymi odbiorcami i zadawanymi przez nich kłopotliwymi pytaniami.

  Gorąco wierzę, że po lekturze tej książki staniesz się pewnym siebie mówcą, a zgromadzone w niej wiedza i doświadczenie posłużą ci pomocą przy realizacji twoich zamierzeń. Serdecznie ci tego życzę. I sobie też.

Zatem - do dzieła!

Leszek Leopold Kazimierski

Dzięki lekturze poradnika Sztuka wystąpień publicznych:

 • przekonasz się. jaką rolę odgrywa pierwsze wrażenie i właściwa autoprezentacja
 • przygotujesz plan swojego wystąpienia, a także wybierzesz odpowiednie pomoce techniczne
 • dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas prezentacji
 • nauczysz się dostosowywać formę i styl wypowiedzi do oczekiwań odbiorców
 • stworzysz ciekawą t profesjonalne prezentację multimedialną. która uzupełni twoje wystąpienie

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Leszek Leopold Kazimierski

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7788-282-5

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...