Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-568-8
Autor: Maciej Stawicki
EAN: 9788373775688
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

"Droga do sukcesu może mieć różne oblicza. Każda osoba ma swój wyznaczony tor i cel. Choć żyjemy w jednym świecie, każdy z osobna egzystuje w swojej rzeczywistości. Jednocześnie mimo tego każdy z nas jest częścią jednej wielkiej całości i każdy powiązany jest więzami z innymi. Dlatego na drodze do sukcesu i szczęścia należy mieć w świadomości tę zależność i postępować wobec innych tak, jakbyśmy chcieli, by z nami postępowano.
   Książka 7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao składa się z 7 nauk-przypowieści, które tworzą jedną kompletną całość opisującą zasady osiągania sukcesu. Przenosząc się w odległe Chiny możemy poznać te tajemnice bezpośrednio od Mistrza Chuang Yao. Wcielając się w rolę jego ucznia, wyruszamy z nim w podróż i poprzez różne doświadczenia odkrywamy drogę do spełnienia. Teraz i Ty możesz skorzystać z dorobku wiedzy gromadzonej i strzeżonej od setek lat przez chińskich Mistrzów.
    Na podstawie opowieści bohatera tej publikacji, dowiadujemy się, że warto skrupulatnie zmierzać w obranym kierunku. Nic bowiem nie może stanąć nam na drodze, jeżeli z pełną wiarą podejdziemy do realizacji naszych marzeń. Silna determinacja przysłoni wszelkie przeszkody napotykane na naszej ścieżce. Jeśli mamy klarownie określony cel, do którego zmierzamy, możemy zdobyć wszystko to, na czym nam tak bardzo zależy.
    Przedstawiona w książce wiedza wznieci w każdym z nas chęć do działania w zgodzie z własnym sercem. Cokolwiek byśmy nie robili, zawsze osiągniemy sukces, jeżeli będziemy działać w zgodzie z samym sobą.
Odkryj Mistrzowski sposób na lepsze życie. "

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maciej Stawicki

 • Liczba stron: 

  140

 • Wymiary: 

  125x165

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-568-8

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...