Terapia czaszkowo krzyżowa u dzieci i niemowląt
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-923879-8-5
Autor: Etienne Peirsman, Neeto Peirsman
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Virgo

Wprowadzenie do książki

Terapia czaszkowo krzyżowa u dzieci i niemowląt

   Moment narodzin to ogromny wysiłek dla dziecka. Jego ciało jest poddawane kompresji, co może powodować nieprawidłowości w pracy układów i narządów. Za pomocą przykładów z własnej praktyki oraz licznych zdjęć z sesji terapeutycznych autorzy pokazują, jak terapia czaszkowo-krzyżowa wspomaga prawidłowy rozwój dziecka. Książka prezentuje przyszłym i obecnym rodzicom prostą metodę, która pomaga rozwiązać wiele problemów emocjonalnych i fizjologicznych u noworodków i małych dzieci.

   Terapia czaszkowo krzyżowa jako jedną z nielicznych metod można stosować od pierwszych dni życia dziecka. Polega na bardzo delikatnym i uwalniającym dotyku. Im wcześniej rozpoczyna się pracę tą metodą, tym większy ma ona wymiar profilaktyczny i leczniczy.

   W książce Terapia czaszkowo krzyżowa u dzieci i niemowląt opowiemy nie tylko o narodzinach miłości między matką i dzieckiem, ale też o warunkach, które kształtują tę miłość. Co robić, jeżeli dziecko od początku jest marudne i nerwowe, a wy czujecie się zmęczeni, zdezorientowani i całkowicie bezsilni?
    Najpierw jest szacunek. Dopiero później jest terapia, która składa się z rozmaitych zabiegów. Dziecko czuje, że je widzę i akceptuję w całości. To zapewnia mu komfort na tym nowym, nie zawsze przyjaznym świecie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Etienne Peirsman, Neeto Peirsman

 • Tytuł oryginału: 

  Cranio-sacraaltherapie voor baby`s en kinderen

 • Liczba stron: 

  104

 • Wymiary: 

  202x254

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-923879-8-5

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...