Umysł Ciało Dom
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-38-9
Autor: Tisha Morris
EAN: 9788363965389
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Umysł, ciało, dom

   Jeśli każdy z nas uporządkuje swój dom, czy to za pomocą zasad feng shui, mówiących o pokoju i harmonii, czy też za pomocą wystroju wnętrza, do którego lubimy wracać, polepszy w ten sposób życie nasze i planety. Jeśli każdy z nas zadba o kawałek gruntu, jaki zajmujemy na Ziemi, świat stanie się jeszcze piękniejszy. To oczywiście dotyczy również firm i urzędów, ale zmiana musi nastąpić w naszej osobistej przestrzeni i w tym, jak traktujemy i kochamy samych siebie.    Zgadza się to ze słynnym cytatem z Gandhiego: „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”.
   Nasze domy są bardzo ważne dla zdrowia i samopoczucia, a ich znaczenie jest pomijane. Właściciele restauracji i sklepów wiedzą, że energia i wibracje przestrzeni mogą rozwinąć lub doprowadzić interes do bankructwa. Wzornictwo, feng shui i ogólne odczucie w danej przestrzeni, stało się najważniejsze w ekonomii, poczynając od eleganckiego wzornictwa w technologiach, a skończywszy na rynku sprzedaży nieruchomości. Korporacje również zdają sobie sprawę z ważności przestrzeni kiedy myślą o zatrzymaniu pracowników. Firmy o szerokich horyzontach, takie jak Google, Facebook czy Apple, umieszczają w swoich biurach przestrzenie wspólne, bary i inne nietradycyjne dla środowiska biurowego pomieszczenia.
   Szpitale i centra medyczne również zaczynają rozumieć potrzebę lepszej aranżacji wnętrz i tego, że ma ona wtedy wpływ na zdrowie pacjentów*. Przy użyciu badań lekarzy z Uniwersytetu Columbia, Delos Living (ww.delosliving.com) wyznaczył nowe standardy poprzez otwieranie centrów odnowy w różnych przestrzeniach, takich jak hotele, biura i domy mieszkalne.
   Nawet drużyny sportowe, takie jak drużyna koszykarska z uniwersytetu w Kentucky, pojęły to znaczenie. Jednym z bodźców rekrutacyjnych jest wkładanie milionów dolarów w otwarcie luksusowych ośrodków dla zawodników*. Aranżowanie przestrzeni jest częścią ich strategii. Badania z psychologii środowiskowej pokazują pozytywny wpływ przestrzeni na produktywność i ogólne samopoczucie w pracy. To samo odnosi się do naszego domu, do którego uwielbiamy wracać.
    Mam wielką nadzieję, że każdy z nas będzie w stanie dotrzeć do informacji lub źródeł, aby wnieść pokój, miłość i harmonię w swoją przestrzeń mieszkalną. Z tego powodu rozpoczęłam społeczny program pod nazwą Feng shui dla planety Ziemi, aby pomóc urzeczywistnić te nadzieje. Niezależnie od tego, czy będzie to ofiarowanie nowej pościeli ubogiej społeczności, dostarczenie usług feng shui organizacjom charytatywnym czy też nauczenie innych, jak wykorzystać zasady feng shui we własnym domu, moim celem jest uświadomienie innym istnienia ich przestrzeni, aby pomóc im dotrzeć do stanu wyższej świadomości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tisha Morris

 • Tytuł oryginału: 

  Mind, Body, Home: Transform Your Life One Room at a Time

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63965-38-9

 • Tłumacz: 

  Joanna Śliwińska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...