Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60280-27-0
Autor: Drunvalo Melchizedek
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360280270
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Centrum

Wstęp do książki Pradawna tajemnica kwiatu życia Tom II

   Spotykamy się ponownie wspólnie badając niezmierzoność tego, czym naprawdę jesteśmy i na powrót wracamy do tego samego starożytnego sekretu objawiającego, że życie jest piękną tajemnicą zmierzającą do realizacji tego, co znajduje się w naszych wizjach.
Tom 2 Pradawnej tajemnicy kwiatu życia zawiera instrukcje medytacji, której pierwotnie nauczyły mnie anioły, prowadzącej do stanu świadomości zwanej Mer-Ka-Ba - nazywanej nowocześnie ciałem świetlistym. Nasze ciało świetliste nosi w sobie możliwość transcendencji człowieka do nowego rozumienia wszechświata, który jest nam tak bliski. Będąc w specyficznym stanie świadomości wszystko może zacząć się na nowo, a życie zmienić w sposób przypominający cud.
   Słowa tu wypowiedziane bardziej nawiązują do procesu przypominania, niż uczenia, czy nauczania. Wiesz już, co jest treścią książki Pradawna tajemnica kwiatu życia Tom II, gdyż jest ona zawarta w komórkach Twojego ciała, lecz jest ona również zapisana głęboko wewnątrz twojego serca i umysłu, a wszystko co potrzebujesz to tylko odpowiedni impuls.
   Z miłości, którą noszę w sobie dla Ciebie i życia znajdującego się w każdym miejscu wszechświata, oferuję Ci te obrazy i tę wizję w nadziei, że będą Ci pomocne, aby zbliżyły Cię do zrozumienia, że Wielki Duch jest intymnie i w miłości związany z Twoją esencją. Modlę się również, że słowa zadziałają jak katalizator, który otworzy Ci drogę do wyższych światów.
    Ty i ja żyjemy w rozstrzygającym momencie historii Ziemi. W dramatyczny sposób zmienia się świat, w którym ludzie i komputery wchodzą w symbiotyczny związek, co daje Matce Naturze dwie możliwości interpretacji wydarzeń na świecie. Korzysta ona z tego nowego spojrzenia, aby zmienić i otworzyć ścieżki do wyższych światów światła, które nawet dziecko potrafi zrozumieć. Nasza Matka kocha nas tak bardzo.
    My, jej dzieci, poruszamy się teraz pomiędzy dwoma światami - naszym codziennym życiem, oraz światem, który wykracza poza marzenia nawet naszych najstarszych przodków. Dzięki miłości naszej matki i z pomocą naszego Ojca znajdziemy sposób na uleczenie serc ludzkości i na powrót zmienimy nasz świat w świadomość jedności.
   Żywię nadzieję, że lektura Pradawnej tajemnicy kwiatu życia Tom II przyniesie Ci radość i będzie błogosławieństwem dla Twojego życia.

W miłości i służbie
Drunvalo

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Drunvalo Melchizedek

 • Tytuł oryginału: 

  The Ancient Secret of the Flower of Life, Vol. 2

 • Liczba stron: 

  527

 • Wymiary: 

  205x260

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60280-27-0

 • Tłumacz: 

  Monika Gajdzińska

 • Rok wydania: 

  2006

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...