Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-486-5
Autor: Chris Downie
EAN: 9788373774865
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Jak spalić zbędne kilogramy

   Jesteśmy świadkami rewolucji – powstania ruchu społecznego liczącego miliony ludzi odkrywających nowe podejście oraz sposób myślenia na temat wagi ciała, zdrowia i życia. Realizują oni sprawdzony program, zwiększający pewność siebie, wspierający rozwój osobisty oraz służący utracie wagi. Program ten przynosi wspaniałe korzyści, takie jak większe poczucie szczęścia, większy poziom energii, lepsze zdrowie, pragnienie i umiejętność osiągania nowych celów oraz częstsze nawiązywanie kontaktu z innymi ludźmi.
    Stare metody odchudzania się są po prostu nieskuteczne. Skomplikowane zalecenia dietetyczne, surowe zasady oraz koncentracja na ograniczeniu ilości jedzenia prowadzą do porażki – wielu odchudzających się doświadczyło jej w postaci efektu jo-jo. SparkPeople proponuje prawdziwą przemianę. Dzięki temu możesz naprawdę zacząć żyć lepiej, dokonywać zdrowszych wyborów, czuć się świetnie, schudnąć oraz utrzymać optymalną wagę ciała.
    Liczba naszych członków rośnie w zaskakującym tempie. Każdego miesiąca serwis SparkPeople odwiedza ponad cztery miliony ludzi. Ich doświadczenia są tak fascynujące, że opowiadają o nich innym ludziom, polecając ten program przyjaciołom i rodzinie. Co miesiąc 175 tysięcy nowych członków dołącza do SparkPeople – co daje sześć tysięcy członków dziennie lub czworo na minutę.
    Podstawą programu jest efektywne połączenie zdrowego odżywiania się i sprawności fzycznej z technikami służącymi osiąganiu celów. Prawdziwa moc tego systemu tkwi jednak w przebudzeniu naszej własnej wewnętrznej magii – elementów tajemnej formuły, która umożliwia osiągnięcie osobistych głębokich celów z radością i satysfakcją. Nasz program emanuje entuzjazmem naszego zespołu oraz świadomością, że ludzie czerpią energię nie tylko z pożywienia, ale także z kontaktu ze sobą nawzajem. Stworzyliśmy system, który promuje więzi międzyludzkie – wzajemne wsparcie i poczucie przynależności służące ciału i duchowi.
     Aby zrozumieć, dlaczego Program SparkPeople jest tak skuteczny i dlaczego książka ta ma tak potężny wpływ, przyjrzyjmy się królestwu zwierząt. Trenerzy słoni przywiązują małe słoniątko grubą liną do pala wbitego w ziemię, aby ograniczyć jego ruchy. Lina przytrzymuje zwierzę za każdym razem, gdy próbuje uciec, więc ma ono poczucie, że nie jest wystarczająco silne, by wyzwolić się z niewoli. W miarę jak słoń rośnie, trenerzy wzmacniają ograniczenia ustanowione przez linę. Dorosły słoń jest ogromny, waży kilka ton i ma ogromną siłę. Ale możesz przywiązać go na cienkiej linie, a zwierzę nie będzie nawet próbowało uciec. Przyzwyczaiło się do ograniczeń i nie jest świadome tego, że dysponuje siłą potrzebną do wyzwolenia się.
    Wszyscy przyzwyczailiśmy się do ograniczonego postrzegania własnej mocy przemiany swojego życia. Podążamy przez życie przywiązani własnymi, niewidzialnymi linami, które uniemożliwiają nam bycie naprawdę sobą. Pozostające w niewoli słonie biernie poddają się ograniczeniom, ale my możemy spełniać swoje marzenia. Możemy wyswobodzić się z własnych ograniczeń, przełamać się i wkroczyć w obszar ogromnego potencjału.
   Możemy rozpalić ogień z tlącej się w nas iskry i zacząć przejawiać swoje prawdziwe, najlepsze ja. Wiem o tym, ponieważ sam to osiągnąłem, podobnie jak miliony innych ludzi.
   
Słowa uznania dla „Jak spalić zbędne kilogramy?”

„Podoba mi się to, że Chris tak bardzo pragnie pomagać ludziom. Jego uczciwość i rzeczowe podejście sprawiają, że wzięcie odpowiedzialności za swoje życie oraz osiąganie celów związanych z zarządzaniem wagą ciała wydają się znacznie prostsze”.
– Lisa Lillien, autorka bestsellerów New York Timesa oraz twórczyni marki Hungry Girl

„Jak obudzić w sobie zapał do utraty wagi? Jak zachować ten zapał, by móc utrzymać odpowiednią wagę ciała? Ta fantastyczna książka udziela informacji, a także – co jest równie ważne – motywuje do odżywiania się i wykonywania ćwiczeń w sposób rozsądny i służący zdrowiu, dzięki czemu będziesz mógł stawać się coraz zdrowszy, szczuplejszy i sprawniejszy fzycznie”.
– dr Judith S. Beck, autorka „Te Beck Diet Solution: Train Your Brain to Tink Like a Tin Person”

„Chris Downie zapoczątkował rewolucję – transformację stylu życia. Jak spalić zbędne kilogramy? przynosi korzyści wszystkim. Książka ta podaje przepis na zdrowe życie, a strona internetowa umożliwia łatwe nawiązywanie kontaktu ludziom o podobnym światopoglądzie. Pełen pasji przekaz Downiego inspiruje wciąż rozwijającą się, entuzjastyczną społeczność milionów Amerykanów do wykorzystania odzyskanego zdrowia i sprawności fzycznej w celu spełniania swoich życiowych marzeń!”.
– dr Pam Peeke, MPH (Master of Public Health), FACP (Fellow of the American College of Physicians), główny korespondent medyczny Discovery Health Channel oraz autorka „Fight Fat afer Forty”, „Body for Life for Women” i „Fit to Live”

„Jak spalić zbędne kilogramy? nie ma nic wspólnego z żadnymi modnymi tendencjami dietetycznymi ani z trudnym do zrozumienia żargonem – przekazuje ci to, co naprawdę musisz wiedzieć w kwestii odzyskiwania zdrowia. Rzeczowe porady, nieskomplikowane plany działania oraz wywołujące piorunujące wrażenie zdjęcia «przed» i «po» obudzą w tobie zapał do przeprowadzania własnej życiowej rewolucji”.
– Shauna Reid, autorka „Te Amazing Adventures of DietGirl”

„Program SparkPeople odnosi wspaniałe sukcesy, dlatego że jest rozwiązaniem, które daje utrzymujące się rezultaty. Na tym właśnie polega magia tego podejścia”.
– Dave Ellis, RD (Registered Dietetitian), CSCS (Certifed Strength and Conditioning Specialist), jeden z czołowych amerykańskich ekspertów w dziedzinie odżywiania się sportowców; zajmował się m.in. zwycięskimi drużynami sportowymi w takich zawodach, jak Super Bowls, Word Series i College National Championships

„Każdy może zmieniać świat. Książka ta może to zapoczątkować, gdyż pomaga zmienić samego siebie i wpłynąć na ludzi w swoim otoczeniu”.
– Jef Skoll, założyciel i prezes Participant Media i Skoll Foundation; pierwszy pracownik pełnoetatowy i były prezes eBay

„Jak spalić zbędne kilogramy? jest czymś więcej niż tylko kolejną książką o diecie – pomaga ona doświadczyć prawdziwej przemiany w obszarze zdrowia. Każda strona tej książki promieniuje pełnym energii, autentycznym optymizmem, poruszając wszystkie najważniejsze aspekty zdrowego stylu życia”.
– dr Martin Binks, dyrektor kliniczny i dyrektor generalny Binks Behavioral Health, asystent ordynujący w Duke University Medical Center oraz autor „Te Duke diet”

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Chris Downie

 • Tytuł oryginału: 

  The Spark: The 28-Day Breakthrough Plan for Losing Weight, Getting Fit, and Transforming Your Life

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  125x176

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-486-5

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...