Czy To Jest Przyjaźń? Czy To Jest Kochanie?
Wczytuję dane...
KOD: 83-88351-79-6
Autor: Krystyna Konaszewska - Rymarkiewicz
EAN: 8388351796
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Czy to jest Przyjaźń? Czy to jest Kochanie?

   Niniejsza praca nie jest profesjonalnym podręcznikiem astrologii porównawczej, a raczej krótką „rozprawką” mającą na celu przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców tak złożonego zagadnienia, jakim są relacje międzyludzkie od szeroko pojętych związków (biznes, spółki) po ścisłe, intymne (np. małżeństwo).
  Czytelnicy - w większości nie mający rozeznania w zagadnieniach astrologii „bombardowani” są rozmaitymi horoskopami „gazetowymi”, prześcigającymi się w coraz to dziwaczniejszych „rewelacjach” często sprzecznych między sobą, odbiegających daleko od rzetelnych opracowań.
  Nic więc dziwnego, że wprowadzeni w błąd, tego typu lekturą, albo zasypują astrologa pytaniami - jestem Lwem, czy „pasuje” do mnie Baran? - albo, co gorsze - wygłaszają autorytatywnie tego typu maksymy, bo tak właśnie w danej gazecie podał astrolog X.
  Ludzie ci nie zdają sobie sprawy, że mogą popełnić poważny błąd. Konsultacja u profesjonalnego astrologa pozwoliłaby na przeanalizowanie sytuacji w wyniku dokładnego rozeznania horoskopów natalnych obu osób.
  Postaram się w skrócie wykazać, że zagadnienie „partnerstwa” w świetle astrologii nie jest tak proste jak się z pozoru wydaje.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Krystyna Konaszewska - Rymarkiewicz

 • Liczba stron: 

  190

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-88351-79-6

 • Rok wydania: 

  2002

Polecamy