Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64647-37-6
Autor: Merlin Carothers
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Z Wizytą W Niebie Autentyczne Relacje Z Zaświatów

   Gdy skończyłem pracę nad moją ostatnią książką, zapytałem Pana, czy wolno mi już odłożyć pióro i odpocząć. Nie odpowiedział. Wkrótce po tym, podczas przechadzki po naszej pięknej okolicy, naszła mnie myśl: „Czy jest coś szczególnie ważnego, o czym Twoim zdaniem wszyscy powinni się dowiedzieć?”.
  Pomyślałem wtedy o listach, jakie każdego dnia otrzymuję od ludzi pogrążonych w cierpieniu. Czego im potrzeba? Ta refleksja przybliżyła mnie do odpowiedzi na moje pytanie. Tym ludziom potrzeba więcej wiary. Co jednak mogę zrobić, aby im pomóc?
   Rozmyślałem, modliłem się i prosiłem Boga o wskazówkę. Przyznaję, wyznałem Mu, że jestem zmęczony. Nie dlatego, że miałem wówczas osiemdziesiąt siedem lat, lecz przez to wszystko, co w ciągu tych lat było moim udziałem. Nie zrobiłem tak wiele jak niektórzy ludzie, lecz przeżyłem cztery wojny i wielokrotnie byłem ranny - czułem się wyczerpany.
   Napisałem, opublikowałem i sprzedałem kilkanaście książek i wydawało mi się, że powiedziałem już wszystko, co wiem.
   Nie śpiesz się, synu. Zrób to, co według ciebie będzie najlepsze.
   Zacząłem więc zgłębiać to, co napisano w Biblii na temat wiary w Boga, i zdumiałem się, jak wiele rzeczy stało się dla mnie jasnych. Zacząłem czuć w sobie siłę i zapał.
   Ze Starego i Nowego Testamentu wyraźnie płynie zwłaszcza jedno przesłanie: gdy ludzie wierzą w to, co Bóg jest w stanie dla nich zrobić, dzieją się rzeczy niezwykłe.
   Wiele osób nie wie o istnieniu najważniejszego z darów Bożych. Im więcej o tym myślałem, tym wyraźniej zdawałem sobie sprawę z tego, co Bóg chce, abym wam przekazał.
   Każdy z nas musi się dowiedzieć i zrozumieć cud, z którym przyszedł do nas Jezus.
   Proszę, czytajcie codziennie fragmenty tej książki, będącej wyznaniem wiary. Słuchajcie, co Bóg chce wam powiedzieć. Mam nadzieję, że dowiecie się tyle, ile dowiedziałem się ja, zapisując jej kolejne strony.

Szczegóły

 • Autor: 

  Merlin Carothers

 • Objętość: 

  320

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  130x200

 • ISBN: 

  978-83-64647-37-6

 • Tłumacz: 

  Edyta Stępkowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...