Wczytuję dane...
KOD: 978-83-621-8517-7
Autor: Maria Polewaja
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788362185177
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Hartigrama

Wprowadzenie do książki

Złoty wąs domowy żeń szeń

  Złoty wąs to z jednej strony niepozorna roślina doniczkowa o wdzięcznej łacińskiej nazwie Calisia fragrans (ostatni człon znaczy po prostu wonna). A z drugiej mocarz wśród roślin leczniczych. Jej niezwykłe właściwości prozdrowotne znali już starożytni Majowie. Jednocześnie ma niesłychany atut można ją uprawiać w domu w doniczce, a jej wymagania nie są wygórowane.
  Złoty wąs stał się bardzo popularny w Rosji. Ludzie wymieniają się tam jego sadzonkami, które goszczą na parapetach coraz większej liczby miłośników medycyny naturalnej. Liczne zastosowania i pozytywne rezultaty samoleczenia złotym wąsem są szeroko opisywane na wielu forach internetowych. Informacje o ogromnym spektrum właściwości leczniczych tej rośliny dotarły też do Polski.
  Niniejsza książka to najobszerniejsze na naszym rynku zestawienie właściwości tego niezwykłego współczesnego odkrycia, tak naprawdę znanego od starożytności. Zawiera zebrane przez rosyjską autorkę liczne przepisy na sporządzane ze złotego wąsa preparaty lecznicze, często w połączeniu z innymi ziołami. O wartości zarówno rośliny, jak i książki, niech zaświadczy sam spis treści, w którym omówiono zastosowania wąsa, począwszy od chorób układu pokarmowego czy oddechowego, przez choroby kobiece, aż po nowotwory.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maria Polewaja

 • Liczba stron: 

  249

 • Wymiary: 

  155x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-621-8517-7

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...