Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-695-1
Autor: Patricia Papps
EAN: 9788373776951
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Podręcznik uzdrawiania z aniołami

Medytacje, modlitwy, przewodnictwo

    Praca z aniołami, niezależnie od tego, czy ma na celu uzdrowienie ciebie, czy też wspomożenie innych przedstawicieli rodzaju ludzkiego, jest wyzwaniem, do którego bardzo szybko przystosowuje się twoja dusza. Dzieje się tak, ponieważ partnerstwo z aniołami jest tak naprawdę celem naszego istnienia. Ten rodzaj pracy pomaga nam odnaleźć boską iskrę, która tli się w naszym wnętrzu, i tym samym połączyć się z najgłębszą naturą naszego ducha. Dzięki pracy z aniołami nasz duch jest w stanie w coraz większym stopniu manifestować się w naszym życiu, a tym samym wnosić do naszej codziennej egzystencji coraz większe pokłady szczęścia i radości. Tego właśnie celu życiowego poszukują nasze dusze. Z kolei anioły są niezwykle szczęśliwe, gdy choć jedna osoba na ziemi zdecyduje się uczestniczyć w ich pracy. Zadziwiające jest to, jak wiele może uczynić jeden człowiek, gdy łączy swoje siły z mocą anielskich posłańców. Pamiętaj, że każdy z nas ma w sobie duchową siłę, która umożliwia nam dokonywanie wspaniałych rzeczy. Kiedy korzystamy z niej, opierając się na anielskich wskazówkach, możemy wnieść uzdrowienie do świata, do królestwa zwierząt, a przede wszystkim do własnego życia. Ta siła stanowi rdzeń naszego istnienia i jeśli zdecydujemy się ją doskonalić w asyście aniołów, możemy dokonać prawdziwych cudów.
   Wysyłając uzdrawiające światło aniołów do świata, wnosisz jednocześnie dotyk magii do życia wielu osób, które w innym wypadku mogłyby nigdy nie dowiedzieć się o istnieniu aniołów. Ta praca może otworzyć umysły tych ludzi na anielski dotyk i zwiększyć ich świadomość istnienia anielskiej rzeczywistości, której mieszkańcy nieustannie czekają na możliwość wpłynięcia na ludzkie serca.
   Bez względu na to, jaki rodzaj pracy zdecydowałeś się wybrać z niniejszej książki, możesz spokojnie po jej wykonaniu oddać się relaksowi z przekonaniem, że właśnie wywarłeś ogromny wpływ na jakieś miejsce na świecie. Możesz być tego pewien, ponieważ praca z aniołami jest w stanie dostarczyć radość i magię do życia nieskończonej liczby osób. Może ci się wydawać, że nie dokonałeś niczego szczególnego, ale w rzeczywistości udało ci się osiągnąć coś naprawdę wielkiego. Anioły będą zachwycone twoim zaangażowaniem, ponieważ dzięki niemu ich praca stanie się znacznie potężniejsza i bardziej produktywna.
    Praca z aniołami pomoże ci również otworzyć centrum twojej czakry serca i być w regularnym kontakcie z boską cząstką, która w tobie istnieje. Stanie się to dla twojej duszy źródłem nieopisanego szczęścia i wspomoże twój rozwój duchowy. Tylko w ten sposób możesz umożliwić swojemu wnętrzu doznanie prawdziwego poczucia satysfakcji. Zrozumiesz, że życie stało się znacznie szczęśliwsze w momencie, gdy zacząłeś je postrzegać z bardziej pozytywnej perspektywy. Zauważysz również, że wiele spraw przychodzi ci ze znacznie większą łatwością. Będziesz przyciągał do swojego codziennego życia szczęście i wiele pozytyw nych zjawisk. Pamiętaj, że gdy pracujesz z aniołami, zdarzyć się może wiele nieprawdopodobnych rzeczy i sporo z nich rzeczywiście będzie miało miejsce w twoim życiu!
    Magia aniołów naprawdę zamanifestuje się w twoim życiu, a delikatne uzdrowienie obejmie swoją mocą wszystkie sfery, które dotychczas sprawiały ci jakąkolwiek trudność. Anioły są naszymi najdroższymi przyjaciółmi i nieustannie nam towarzyszą. Nigdy nie pozostawiają nas samym sobie i nigdy nie zgadzają się na utrzymywanie w nas negatywnych emocji. Są gotowe podnieść nas na duchu i przeprowadzić przez najtrudniejsze dla nas czasy.
   Pielęgnuj przyjaźń i partnerstwo, którymi się zwiążesz z aniołami dzięki wspólnej pracy. To sprawi, że bardzo szybko dostrzeżesz w swoim życiu pozytywne zmiany. Nowo odkryte szczęście doda kolorytu twojej duszy i przyniesie twojemu codziennemu życiu w pełni odnowione natchnienie oraz radość. Ciesz się więc swoją pracą z aniołami i radością, która zamanifestuje się w cudowny sposób w twoim życiu!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Patricia Papps

 • Tytuł oryginału: 

  Heal Yourself with Angels: Meditations, Prayers, and Guidance

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-695-1

 • Tłumacz: 

  Mariusz Warda

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...